Najtańsza pożyczka gotówkowa na wakacje – czy to się opłaca? Sprawdź!

Wakacje to czas relaksu, odpoczynku, wygrzewania się na słońcu i leniuchowania. Wiele osób rezygnuje jednak z wakacyjnego wyjazdu, ponieważ martwi się słabą kondycją finansową. Czy z urlopu trzeba rezygnować? Czy lepiej zaciągnąć pożyczkę wakacyjną i cieszyć się urlopem? Sprawdź, jak dostać tanią pożyczkę na wakacje, by nie mówić „nie” zasłużonemu odpoczynkowi.

Kredyt na wakacje – FinAi.pl

Wbrew opinii wielu osób udane wakacje nie muszą wcale dużo kosztować. Wyjazd w egzotyczne, odległe i atrakcyjne miejsce zrealizować można już za kwotę 1200–1500 zł od osoby. Siedmiodniowe wakacje w Egipcie, w Bułgarii, Chorwacji, Turcji zakupione w promocyjnej cenie ze śniadaniem i obiadokolacją, dostępem do plaży, bufetu, basenu można zakupić nawet za 40% ich wartości. Wystarczy tylko śledzić oferty biur podróży i wykupić wycieczkę, gdy tylko pojawi się promocyjna oferta. Brak środków w tym czasie nie musi też nikogo blokować, bowiem osoby spłacające swe zobowiązania kredytowe w terminie i posiadające stałe źródło dochodu – wynagrodzenie ze pracę czy też rentę lub emeryturę, nie powinny mieć żadnych problemów, by otrzymać kredyt gotówkowy na wakacje.

Czy warto wziąć najtańszą pożyczkę gotówkową na wakacje przez internet?

Kredyt gotówkowy online, czyli ten przyznawany zdalnie, nie kosztuje więcej niż tradycyjny kredyt, o który zainteresowany stara się w oddziale kredytodawcy. Nie wiążą się z nim też żadne dodatkowe koszty, a jest znacznie wygodniejszy dla zainteresowanego, bowiem nie wymaga od niego nawet wychodzenia z domu. Wniosek o kredyt gotówkowy online może zostać złożony przez internet – za pomocą komputera albo smartfona. Osoba rzetelna, o dobrej historii i wiarygodności kredytowej ma szansę jeszcze tego samego dnia otrzymać kredyt gotówkowy we wnioskowanej kwocie przy minimum formalności. Jednak przed złożeniem wniosku warto prześledzić i porównać różne oferty kredytowe, tak by pożyczyć pieniądze jak najtaniej, na najbardziej korzystnych warunkach.

Kalkulator kredytu gotówkowego dostępny w internecie jest w stanie przeprowadzić szybką i wiarygodną symulację kosztów, z którymi wiążą się konkretne oferty banków i firm pożyczkowych. Wystarczy podać kilka parametrów interesującej Cię oferty. Jeśli skorzystamy z kalkulatora kredytowego, możemy zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation