Mały kredyt na wakacje – czy to się opłaca? Sprawdźmy to!

Wakacje tuż-tuż… a Ty nadal nie masz całej kwoty, by móc swobodnie sfinansować swoje wakacyjne plany? Mały kredyt gotówkowy na wakacje może być wartą rozważenia alternatywą i szansą, by nie rezygnować z urlopu i odpoczynku. Sprawdź, jak łatwo pożyczyć pieniądze przez internet!

Kredyt na wakacje - FinAi.pl

To, ile zapłacić trzeba za wakacyjny wyjazd, zależy przede wszystkim od wymagań wczasowicza. Jednak jest kilka sposobów, by spędzić wymarzony urlop i zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Po pierwsze, z dużym wyprzedzeniem można wyszukiwać i porównywać oferty różnych biur podróży. Jeśli mamy szczęście, możemy „upolować” atrakcyjną promocję, często nawet z rabatem w granicach 60–70%. I tak do Egiptu na siedem dni można pojechać nawet za 1400 zł, do Grecji – za 1600 zł, a do Bułgarii za 1100 zł. Natomiast wakacje w Polsce da się spędzić w przytulnym pensjonacie, dużo tańszym niż znany, sieciowy hotel. Kwota 1500 zł na wakacje nie przeraża, jednak nie każdy ma wystarczające oszczędności. By nie stracić oferty promocyjnej, reagować trzeba szybko, natomiast problem z brakiem pieniędzy rozwiązać może najtańszy kredyt gotówkowy.

Ile kosztuje mały kredyt na wakacje?

Z dobrze dobranym kredytem w niewielkiej kwocie do kilku tysięcy złotych nie muszą wiązać się znaczne koszty. Obecnie oprocentowanie kredytów i pożyczek nie jest wygórowane, warto jednak zadbać także o to, aby oszczędzić również na innych kosztach – w tym na prowizji i ubezpieczeniu. Znalezienie najtańszego kredytu nie wymaga znacznego zaangażowania, wystarczy tylko kilka chwil przed komputerem. W tym przypadku świetnie sprawdzi się kalkulator kredytu gotówkowego. Wystarczy dostęp do internetu, by porównać oferty wielu banków i firm kredytowych. Dziś nie trzeba tracić czasu na spacery od jednej placówki do drugiej – kalkulator kredytowy w trakcie kilku minut – po podaniu kilki parametrów interesującej nas oferty – pokaże nam informacje, ile kosztuje dany kredyt, co pozwala wybrać najtańszą, najbardziej atrakcyjną ofertę.

Wniosek o przyznanie kredytu złożyć można elektronicznie, bez wychodzenia z domu, przy użyciu komputera, tabletu, a nawet telefonu. Kredyt gotówkowy online to minimum formalności oraz szybka decyzja kredytowa. Jest także szansą na otrzymanie gotówki jeszcze tego samego dnia. Mały kredyt gotówkowy, także ten przyznawany zdalnie, to świetne rozwiązanie dla zapracowanych osób, które szanują swój czas. 

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation