Kredyt na zagraniczne wakacje – czy warto? Przekonaj się!

Większość z nas myśli już o wakacjach. Zastanawiamy się, które miejsce na mapie świata najbardziej chcielibyśmy zobaczyć, gdzie jest najlepszy klimat, dobry standard hotelu czy udogodnienia dla rodzin z dziećmi, a także jakie byłyby koszty naszego wypoczynku. Ile możemy zapłacić za zagraniczne wakacje i jak je sfinansować?

Kredyt na wakacje - FinAi.pl

Wyjazd na wymarzone wakacje często bywa nie lada wyzwaniem. Kiedy szukamy najciekawszej oferty, możemy wybierać spośród miejsc atrakcyjnych pod względem historycznym i kulturowym, krajów bogatych w piaszczyste plaże, jak i obszarów z chłodniejszym klimatem. W zależności od naszych chęci i zainteresowań branża turystyczna ma nam do zaoferowania duży wybór wycieczek.

Ile kosztują zagraniczne wakacje?

Czym jest zdolność kredytowa?

Czym jest zdolność kredytowa?

Co się składa na Twoją zdolność kredytową? Jak ją sprawdzić? Czy warto korzystać z kalkulatorów zdolności kredytowej?

Wakacje za granicą to kosztowna inwestycja, której cena zależy od liczby osób, terminu wyjazdu, długości pobytu i oczywiście miejsca odpoczynku. Najdrożej jest w rejonach Australii i Azji, a najtaniej w krajach sąsiadujących z Polską. W przypadku singla wyjazd może oscylować w granicach od niecałych 600 zł za tydzień na Słowacji podczas sezonu przez 1800 zł za wycieczkę do Portugalii do 10 000 zł za wyprawę na Mauritius. Para zapłaci za wakacje z reguły podwójną kwotę, natomiast jeśli chodzi o rodziny trzy- lub czteroosobowe koszty pobytu dziecka są często zmniejszane do połowy kwoty za osobę dorosłą. Poza sezonem ceny będą niższe o jakieś kilkaset złotych, a warto przyglądać się też regularnie ofertom last minute, które są najkorzystniejszym rozwiązaniem pod względem finansowym. Jeśli brakuje nam gotówki, możemy rozważyć opcję kredytu gotówkowego.

Kredyt na wakacje?

Jeśli szukamy najtańszego kredytu gotówkowego, warto przejrzeć różne oferty bankowe,
w których porównaniu pomoże nam kalkulator kredytu gotówkowego. Po podaniu kilku parametrów interesującej nas oferty kredytowej oszacuje oprocentowanie kredytu, wysokość rat i koszty dodatkowe – oczywiście orientacyjne. Jeśli zależy nam na czasie, możemy wziąć pod uwagę  jeden z dostępnych w internecie kredytów gotówkowych online, które są szybkie i dyskretne. Formalności zazwyczaj są ograniczone do minimum, a decyzja o przyznaniu kredytu zapada w kilkanaście minut. Kwota, jaką otrzymamy, zależy od naszych miesięcznych dochodów, wydatków i zdolności kredytowej.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation