Kredyt na wczasy – jak go zdobyć? Dowiesz się tutaj!

Kiedy tylko nadchodzą pierwsze ciepłe dni, wiele osób zaczyna myśleć o zbliżających się wakacjach i związanych z nimi kosztach. Ile tak naprawdę kosztują wakacje i skąd wziąć na nie pieniądze? Czy kredyt na wczasy to dobre rozwiązanie? Sprawdźmy!

Kredyt na wakacje - FinAi.pl

Wakacyjne wyjazdy, nawet te zagraniczne, obecnie nie kosztują już tak dużo jak jeszcze kilka lat temu. W ofertach promocyjnych wielu biur podróży każdy marzący o egzotycznej wycieczce może ją nabyć już za kwotę 1500 zł. Siedem dni w Egipcie, Turcji, Bułgarii, Chorwacji, a nawet w Grecji czy Hiszpanii nie musi kosztować dużo więcej. Jeśli uważnie śledzimy oferty zagranicznych wycieczek, możemy zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Z kolei rodziny wielodzietne lub te z małymi dziećmi, które nie chcą lub boją się długich podróży, mają szansę spędzić wakacje w polskich górach lub nad morzem za kwotę 3000 zł, która z powodzeniem pozwoli na pokrycie wydatków związanych z noclegiem, wyżywieniem, a także tych związanych z atrakcjami turystycznymi. Jeśli nie dysponujemy potrzebną kwotą, ale mimo wszystko nie chcemy rezygnować z wyjazdu, możemy rozważyć taką opcję jak kredyt gotówkowy.

Czym jest zdolność kredytowa?

Czym jest zdolność kredytowa?

Co się składa na Twoją zdolność kredytową? Jak ją sprawdzić? Czy warto korzystać z kalkulatorów zdolności kredytowej?

Kredyt na wczasy – jak znaleźć ten najtańszy?

Jeśli planujemy wakacyjny wyjazd i zaciągnięcie kredytu gotówkowego na ten cel, warto prześledzić oferty kredytowe różnych banków i firm pożyczkowych. W ten sposób możemy wybrać najtańszy kredyt gotówkowy. Aby ułatwić i przyspieszyć to zadanie, warto skorzystać z takiego rozwiązania jak kalkulator kredytu gotówkowego. Jest to bardzo funkcjonalne narzędzie, które wskaże koszty rozmaitych produktów finansowych, dzięki czemu będziemy mogli porównać kilka interesujących nas kredytów na wczasy. Wybór najatrakcyjniejszej oferty może się wiązać z zaoszczędzeniem znacznej kwoty. Osoby wiarygodne dla banków, czyli m.in. te, które posiadały już inne zobowiązania i ustalone raty spłacały w terminie, mogą liczyć na oferty kredytowe na dobrych warunkach.

Wniosek o wypłatę gotówki możemy złożyć w oddziale danej instytucji, np. w banku lub za pośrednictwem internetu. Druga opcja, czyli kredyt gotówkowy online, jest szansą na otrzymanie decyzji kredytowej w ciągu zaledwie kilku minut – często bez konieczności wychodzenia z domu, stania w kolejce i gromadzenia wielu dokumentów. Formalności ograniczone są tutaj do niezbędnego minimum. Jeśli otrzymamy pozytywną decyzję, z dużą dozą prawdopodobieństwa otrzymamy pieniądze na konto jeszcze tego samego lub na następny dzień.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation