Kredyt na wakacje z rodziną – jak i gdzie go zdobyć? Sprawdź to teraz!

Kiedy nadchodzą długo wyczekiwane wakacje, nasze myśli koncentrują się wyłącznie wokół planowanej podróży. Przygotowania do niej warto jednak rozpocząć znacznie wcześniej, szczególnie pod względem finansowym. Nie ulega przecież wątpliwości, że wakacje z rodziną to spory wydatek. Jeśli brakuje nam na ten cel środków, możemy skorzystać z kredytu gotówkowego.

Kredyt na wakacje – FinAi.pl

To, jaką sumę będziemy musieli przeznaczyć na wakacyjny wyjazd z całą rodziną, uzależnione jest nie tylko od liczby osób, które zamierzamy zabrać, ale też od wielu innych czynników. Wśród nich na pierwszy plan wysuwa się oczywiście kierunek podróży. Zasadniczo, planując wakacje zagraniczne, musimy przygotować się na większe wydatki niż te, z którymi musimy się liczyć podczas podróży krajowych – zwłaszcza jeśli wybieramy się w egzotyczne kraje. Koszt takiego wyjazdu, w zależności od tego, w jaki sposób rezerwujemy pobyt, jakim środkiem lokomocji będziemy się przemieszczać oraz z ilu dostępnych na miejscu atrakcji będziemy chcieli skorzystać, może przekroczyć nawet 10 000 zł.

Czym jest zdolność kredytowa?

Czym jest zdolność kredytowa?

Co się składa na Twoją zdolność kredytową? Jak ją sprawdzić? Czy warto korzystać z kalkulatorów zdolności kredytowej?

Ile kosztują wakacje z rodziną?

Na podróż po Europie z pewnością wydamy mniej, bo od 5000 do 8000 zł. Jeszcze mniej zapłacimy, jeśli na wakacje wyjedziemy we dwoje. Wówczas całkowity koszt wyjazdu nie powinien przekroczyć 2000–3000 zł. Najtańsze jest samotne podróżowanie – w takim przypadku wydatki sięgają ok. 1000–1500 zł.

Pamiętajmy jednak, że ostateczna suma, jaką wydamy na wakacje, zależy także od innych czynników, takich jak długość podróży, koszty zakwaterowania, wyżywienia, dodatkowych atrakcji. Często wiele dodatkowych wydatków pojawia się już w trakcie wyprawy, bo przecież na wakacjach nikt nie chce oszczędzać. W jaki sposób zdobyć całą potrzebną sumę?

Wakacje z rodziną i kredyt gotówkowy – czy to dobre połączenie?

Jeśli już zdecydowaliśmy się na skorzystanie z takiego rozwiązania jak kredyt gotówkowy, warto wziąć pod uwagę jego nowoczesną formę, czyli kredyt gotówkowy online. W przypadku pozytywnej decyzji kredytowej mamy zagwarantowaną szybką wpłatę na konto, często jeszcze tego samego dnia. Większość formalności albo wszystkie – w zależności od banku – można załatwić przez internet. Aby znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy, warto zapoznać się z ofertami kilku różnych firm, gdyż warunki proponowane przez każdą z nich mogą nieco różnić się od siebie. Do tego celu możemy wykorzystać praktyczny kalkulator kredytu gotówkowego, który ułatwi analizę kolejnych ofert i poznanie orientacyjnych kosztów interesującej nas oferty.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation