Kredyt na wakacje – czy 3000 zł wystarczy na wycieczkę nad morze?

Zbliża się lato, a wraz z nim długo wyczekiwany przez nas urlop. Miło jest cieszyć się wizją odpoczynku na plaży w promieniach słońca… Jednak zanim zdecydujemy się na taką wycieczkę, warto najpierw się do niej odpowiednio przygotować: kupić bilety, wejściówki do ciekawych miejsc, wynająć pokoje w hotelu itd. W pokryciu licznych kosztów może nam pomóc kredyt gotówkowy.

Kredyt na wakacje - FinAi.pl

Miejscowości nadmorskie to jedne z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych. Niezależnie, czy planujecie pojechać nad morze sami, czy też z rodziną, to zwykle macie już ułożony plan i wiecie, w jaki sposób będziecie korzystać z urlopu. Jednak czy jesteście przygotowani na wszystkie możliwe wydatki? Im więcej osób, tym wyższe stają się koszty. W przypadku braku wystarczających wolnych środków można zastanowić się nad wzięciem kredytu gotówkowego.

Jak poprawić zdolność kredytową?

Jak poprawić zdolność kredytową? [Krok po kroku]

Miałeś problemy z otrzymaniem kredytu z powodu niskiej zdolności kredytowej? Dowiedz się, jak ją poprawić!

Ile kosztuje wycieczka nad morze?

Przyjrzyjmy się bliżej kosztom takiej wycieczki. Niech naszym celem będzie wydanie kwoty nie większej niż 3000 zł na przykładowy tygodniowy wyjazd do Gdyni. Jak wyglądają ceny?

  • Dla jednej osoby (suma średnich kosztów jedzenia, noclegu, paliwa, atrakcji turystycznych) – 2055 zł,
  • dla pary – 3896 zł,
  • dla 3-osobowej rodziny – 5648 zł,
  • dla 4-osobowej rodziny – 7400 zł.

W przypadku osoby podróżującej samotnie całość kosztów wyjazdu ma szansę zamknąć się w 3000 zł. W pozostałych przypadkach trudno będzie zmieścić się w tym limicie. Polskie kurorty nadmorskie nie należą do najtańszych kierunków wakacyjnych – m.in. ze względu na koszty jedzenia (np. smażona ryba kosztuje ok. 27 zł za porcję) oraz noclegu (średnie koszty wahały się w granicach 100–200 zł za dobę). Jeśli nie posiadamy wystarczających środków na sfinansowanie wyjazdu, możemy rozważyć taką opcję jak wzięcie kredytu gotówkowego.

Kredyt gotówkowy na wyjazd nad morze

Kredyt gotówkowy może pomóc w realizacji planów wakacyjnych. Nawet najtańszy kredyt gotówkowy, odpowiednio rozłożony na raty, pozwoli na pokrycie części kosztów. Natomiast przy użyciu kalkulatora kredytu gotówkowego łatwiej dobierzemy dla siebie idealny kredyt – dzięki temu, że mamy możliwość sprawdzenia orientacyjnej raty poszukiwanego przez nas kredytu. Jeśli nie mamy wystarczająco czasu na wizyty w placówkach bankowych, możemy wziąć kredyt gotówkowy online, przy którym formalności są ograniczone do minimum, a czasami nawet można załatwić je całkowicie przez internet.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation