Kredyt na wakacje 2019 – jakie są koszty wyjazdu? Łatwo to sprawdzić

Wakacje stanowią synonim odpoczynku i relaksu. To także czas przygód i niezapomnianych wrażeń. Zdarza się jednak, że ciężko pracujących przez cały rok osób nie stać na wakacyjny wyjazd, bo ciągłe wydatki nie pozwalają na odłożenie potrzebnej kwoty. Czy trzeba wówczas rezygnować z urlopu? A może kredyt gotówkowy jest rozwiązaniem, po które warto sięgnąć?

Kredyt na wakacje_FinAi.pl

Regeneracja sił po całorocznym pędzie jest bardzo ważna dla utrzymania zdrowia i równowagi psychicznej. W czasie urlopu najlepiej wyjechać gdzieś, choćby na kilka dni, aby zmienić otoczenie. Pożyczanie pieniędzy na wakacje nie stanowi już tematu tabu. Jak wyglądają ceny za urlop w popularnych destynacjach? Siedmiodniowy wyjazd dla jednej osoby do Egiptu to wydatek rzędu 1700 zł, za pobyt w Tunezji zapłacimy około 2000 zł, a na Majorce od 2300 zł. Kredyt gotówkowy w takiej kwocie bez zbędnych formalności może otrzymać każda osoba posiadająca pracę i dobrą historię kredytową. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto jednak prześledzić różne oferty kredytowe, aby móc wybrać tę najlepszą dla nas.

Czym jest wiarygodność kredytowa?

Czym jest wiarygodność kredytowa?

Wiarygodność kredytowa a szansa otrzymania kredytu. Czym się różni wiarygodność kredytowa od zdolności kredytowej?

Jak znaleźć kredyt na wakacje 2019?

Najtańszy kredyt gotówkowy na wakacje można wyszukać w bardzo prosty sposób – za pomocą kalkulatora kredytu gotówkowego, czyli prostego narzędzia dostępnego w internecie. Po wprowadzeniu potrzebnych danych w trakcie kilku minut otrzymamy wstępne informacje na temat wysokości raty, kosztów poszczególnych kredytów, odsetek i prowizji. Analiza przeprowadzona przez kalkulator to co prawda tylko symulacja, jednak uzyskane za jego pośrednictwem dane przybliżą nam temat i nie muszą bardzo różnić się od ofert przedstawionych następnie przez instytucję pożyczkową czy bank. Wniosek o przyznanie pieniędzy możemy złożyć również online.

Decyzja kredytowa w tym przypadku podejmowana jest często bardzo szybko, dlatego każdy, kto spełnia wymagania kredytodawcy, czyli ma odpowiednią zdolność kredytową i historię kredytową, nie powinien mieć problemu z otrzymaniem pieniędzy na wakacje. Pieniądze, jeśli tylko zapadnie pozytywna decyzja, niejednokrotnie jeszcze tego samego dnia trafiają na wskazany przez nas rachunek bankowy. Kredyt gotówkowy możemy przeznaczyć na dowolnie wybrany cel.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation