Kredyt na wakacje 2018 – jak wybrać? Dowiedz się tutaj!

Duża część polskich rodzin, szczególnie tych wielodzietnych, ma problem ze sfinansowaniem wakacyjnego wyjazdu. Rozwiązaniem może być kredyt gotówkowy. Czy dobrze dobrana rata rzeczywiście daje możliwość regularnej spłaty pożyczonych pieniędzy i jest szansą na realizację planów związanych z wypoczynkiem i wakacyjnym relaksem?

Kredyt na wakacje – FinAi.pl

Wakacyjny wyjazd z rodziną to niemały wydatek. Trzy- lub czteroosobowa rodzina na wakacje w Polsce przeznaczyć musi od 3000 zł do 4000 zł. Ceny na terenie całego kraju są dość podobne. Pokój dla całej rodziny zarówno na Pomorzu, jak i np. w okolicach Zakopanego wynająć można za około 100 zł za dobę. Oczywiście im wyższy standard pokoju, tym większe wydatki. Za jeden nocleg w pensjonacie wraz ze śniadaniem i obiadokolacją trzeba zapłacić już około 60 zł za osobę. Natomiast doba w hotelu to już koszt 120 zł wzwyż. Osobom przeciętnie zarabiającym, które mają na utrzymaniu dzieci, samochód, a często też do tego spłacają np. kredyt mieszkaniowy, trudno wygospodarować całą potrzebną sumę. Nic zatem dziwnego, że – aby nie rezygnować z wakacyjnego wypoczynku – duża część polskich rodzin decyduje się na kredyt gotówkowy właśnie na ten cel.

Czym jest wiarygodność kredytowa?

Czym jest wiarygodność kredytowa?

Wiarygodność kredytowa a szansa otrzymania kredytu. Czym się różni wiarygodność kredytowa od zdolności kredytowej?

Czy warto wziąć kredyt na wakacje 2018?

Wakacyjny urlop to priorytet dla wielu osób. Czas spędzony z całą rodziną na błogim odpoczynku ceni sobie wiele rodzin, dlatego dodatkowe koszty związane z zaciągniętym kredytem gotówkowym na wakacje wcale nie odstraszają. Poza tym istnieją proste sposoby na to, by koszty pożyczki zmniejszyć do minimum. Przede wszystkim warto poświęcić chwilę i dokładnie prześledzić oferty banków oraz firm pożyczkowych – dzięki temu możemy znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy. Pomocnym narzędziem, które z pewnością przyda się w trakcie poszukiwań, jest kalkulator kredytu gotówkowego. W trakcie zaledwie kilku minut przeprowadzi on wstępną symulację kosztów związanych z różnymi produktami, poda przybliżoną wysokość rat, odsetek i prowizji, choć nie daje gwarancji, że otrzymamy kredyt na właśnie takich warunkach.

Kiedy już wybierzemy najkorzystniejszą ofertę, wniosek o przyznanie kredytu możemy złożyć elektronicznie. Kredyt gotówkowy online to propozycja dla osób, które nie lubią tracić czasu na zbędne formalności i stanie w długich kolejkach. Decyzje kredytowe zapadają bardzo szybko, co daje szansę na otrzymanie wnioskowanej kwoty jeszcze tego samego dnia. Każda wiarygodna dla kredytodawcy osoba może otrzymać kredyt gotówkowy przy minimum formalności, a całość pożyczonych pieniędzy przeznaczyć na dowolny cel, w tym także na wakacyjny wyjazd z rodziną lub znajomymi.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation