Jak wybrać pożyczkę na wczasy? Sprawdź, co warto wziąć pod uwagę!

Jeśli zaplanujemy urlop z dużym wyprzedzeniem, mamy szansę na korzystne ceny pobytu w wybranym miejscu. Jeżeli decydujemy się na wjazd w ostatniej chwili, często jesteśmy zmuszeni skorzystać z ofert, które pozostały, i nasz wybór jest mniejszy. Jednak niezależnie od tego, ile czasu mamy na zaplanowanie wakacji, musimy liczyć się z koniecznością pozyskania na ten cel dodatkowych środków. Jednym z rozwiązań, gdy brakuje nam gotówki, jest kredyt gotówkowy.

Kredyt na wakacje_FinAi.pl

To, ile będą kosztować nas wczasy, zależy od bardzo wielu czynników. Najważniejszym z nich jest z pewnością kierunek podróży.

Jakiej kwoty potrzebujemy na wakacje?

Dużo wyższe koszty wyjazdu będziemy musieli ponieść, decydując się na wakacje na innym kontynencie, zwłaszcza w mało popularnych krajach (nawet kilkanaście tysięcy złotych, jeśli planujemy wakacje z całą rodziną). Najbardziej korzystnym rozwiązaniem jest wyjazd do jednego z krajów Europy w czerwcu lub wrześniu (ok. 10 tys. zł). W przypadku wyjazdu z dziećmi dobrze jest skorzystać z ofert all inclusive. Dzięki temu będziemy mieli zapewniony przelot, nocleg oraz wyżywienie. Jeśli podróżujemy samotnie lub z partnerem, koszty wakacji oczywiście będą sporo niższe, najczęściej zamykające się w kwocie 3000 zł.

Pożyczka na wczasy – co trzeba wiedzieć?

Zanim zdecydujemy się na skorzystanie z pożyczki lub kredytu, warto najpierw ustalić wysokość kwoty, której będziemy potrzebować, bowiem to właśnie z nią wiąże się wysokość całkowitych kosztów kredytu gotówkowego, przede wszystkim odsetek. Możemy jednak skorzystać z różnego rodzaju promocji, które z pewnością będą oferowały firmy pożyczkowe, zwłaszcza w okresie zbliżających się wakacji.

Korzystnym rozwiązaniem jest także kredyt gotówkowy online. Wówczas pieniądze znajdą się na naszym koncie najpewniej jeszcze tego samego dnia, a my zaoszczędzimy czas, dzięki temu, że o formalności możemy zadbać w zaciszu własnego domu - wiele banków otwiera się już na takie możliwości. Jeśli korzystamy z usług firm pożyczkowych, które oferują kredyty gotówkowe online, z łatwością będziemy mogli porównać ich propozycje i w ten sposób wybrać najtańszy kredyt gotówkowy. Aby sprawdzić wybrane oferty, możemy skorzystać z kalkulatora kredytu gotówkowego. To szybkie rozwiązanie, pozwalające zestawić ze sobą warunki pożyczki różnych firm. 

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation