Dodatkowa gotówka na urlop – jak ją zyskać? Dowiedz się więcej!

Czas urlopu to chyba jeden z ulubionych momentów w ciągu całego roku. Bez względu na to, czy poprzedzają go długie przygotowania, czy też jest on organizowany zupełnie spontanicznie, zawsze stanowi okazję do tego, żeby odpocząć i nabrać energię do działania. Jeśli brakuje nam pieniędzy na wakacyjny wyjazd, możemy rozważyć skorzystanie z kredytu gotówkowego.

Kredyt na wakacje w Grecji

Urlop można spędzać przeróżnie. W zaciszu swojego domu, na działce za miastem, podczas spotkań ze znajomymi czy w dalekiej podróży. Ważne, by oddawać się w tym czasie przyjemnościom, spędzać miło czas i całkowicie zapomnieć o troskach. Podczas urlopu warto więc przymknąć oko na oszczędzanie, choć oczywiście przy zachowaniu zdrowego rozsądku. Dlatego warto odpowiednio wcześniej zadbać o to, by wystarczyło nam gotówki.

Czym jest zdolność kredytowa?

Czym jest zdolność kredytowa?

Co się składa na Twoją zdolność kredytową? Jak ją sprawdzić? Czy warto korzystać z kalkulatorów zdolności kredytowej?

Ile kosztuje urlop?

Niestety nie każdy dysponuje oszczędnościami, które mógłby przeznaczyć na ten cel. Nie każdy też chce wydać gromadzone niekiedy latami środki. Co zrobić, aby nie rezygnować z urlopu nawet wtedy, kiedy brakuje nam pieniędzy? Rozwiązaniem może okazać się kredyt gotówkowy. Przed zaciągnięciem kredytu zastanówmy się jednak, jakiej sumy tak naprawdę potrzebujemy.

Cena urlopu uzależniona jest od jego czasu jego trwania, liczby osób, które chcemy ze sobą zabrać, kierunku podróży, formy podróżowania (z biurem podróży czy bez), a także rodzaju transportu. W zależności od naszych planów rozbieżności w tym względzie mogą być naprawdę duże i sięgać od około 1000 zł (samotna wyprawa po Polsce) do nawet kilkunastu tysięcy złotych (dwutygodniowe wakacje w egzotycznym kraju dla 3–4 osobowej rodziny). Do ostatecznej kwoty należy doliczyć płatne atrakcje dodatkowe, z których zamierzamy skorzystać.

Urlop z kredytem gotówkowym – sprawdź, czy to się opłaca

Urlop marzeń może nas sporo kosztować. Aby zdobyć potrzebne środki na ten cel, możemy skorzystać z kredytu gotówkowego lub jego uproszczonej wersji – kredytu gotówkowego online (z minimalnym zakresem formalności i szybką wpłatą na konto).

Warto zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa, dokładnie zapoznać się z ofertą i jej warunkami, a także uważnie przeczytać umowę kredytową przed jej podpisaniem. Dobrze też postarać się, by znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy, którego ostateczny koszt nie będzie wysoki. Do tego celu możemy wykorzystać praktyczny kalkulator kredytu gotówkowego, który po wpisaniu odpowiednich danych pokaże Ci, jakiej wysokości rat możesz się spodziewać w przypadku danej oferty. Kalkulator pokazuje także dostępne opcje kredytowe, z których mógłbyś korzystać. Takie narzędzie nie daje gwarancji, że otrzymasz kredyt na zaprezentowanych warunkach, ale pomoże Ci zorientować się, jakich warunków mógłbyś spodziewać się, gdybyś ubiegał się o wsparcie kredytowe.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation