Chcesz wziąć kredyt gotówkowy na wakacje 2018? Sprawdź, jak to zrobić!

Urlop z rodziną to nie lada wyzwanie – przede wszystkim pod względem finansowym. Czy brak funduszy musi wiązać się z rezygnacją z wakacyjnych planów? A może warto wziąć kredyt gotówkowy na wakacje i cieszyć się beztroskimi chwilami relaksu i odpoczynku?

Kredyt na wakacje – FinAi.pl

Jeśli rodzina z dwojgiem dzieci chce zorganizować wakacyjny wyjazd nad Bałtyk lub w góry, powinna przeznaczyć na ten cel co najmniej 3000 zł. Siedem dni wypoczynku w Zakopanem to koszt co najmniej 1100 zł wydanych na kwaterę – jedna doba w pensjonacie bez posiłków kosztuje od 40 zł za osobę. Inne wydatki to te związane z posiłkami, wyjściem na miasto, zwiedzaniem atrakcji turystycznych i dojazdami. Dla wielu osób wspólny czas z rodziną jest jednak bezcenny. W codziennym pędzie wiele rodzin nie ma dla siebie ani chwili, dlatego wspólny urlop i wypoczynek traktują priorytetowo i często zaciągają kredyt gotówkowy, by móc zrealizować plany.

Jak znaleźć kredyt gotówkowy na wakacje 2018?

Szeroka oferta banków i firm pożyczkowych sprawia, że obecnie każdy może wybrać produkt dla siebie. Osoby z dobrą historią kredytową mogą swobodnie porównywać oferty oraz pożyczać pieniądze szybko i tanio. Kalkulator kredytu gotówkowego to sprawdzone narzędzie – chętnie korzystają z niego klienci, którzy nie chcą tracić pieniędzy i wiedzą, że kredyt nie musi dużo kosztować. Najtańszy kredyt gotówkowy można znaleźć w trakcie kilku minut, bowiem kalkulator kredytu gotówkowego porównuje różne pożyczki i kredyty, wskazuje związane z nimi koszty, odsetki, prowizje – przy założeniu teoretycznych warunków. Wystarczy wpisać w pola na kalkulatorze odpowiednie dane. W zaledwie chwilę przed komputerem możemy swobodnie wybrać interesujący nas produkt, a następnie wniosek o przyznanie pieniędzy złożyć elektronicznie.

Bez wychodzenia z domu możemy otrzymać pieniądze na dowolny cel, w tym także na wakacyjny wyjazd. Weryfikacja wniosku przebiega zdalnie, a decyzje kredytowe podejmowane są zazwyczaj szybko, bez zbędnych formalności i długich godzin oczekiwania. Jak to zrobić? Przy pomocy kredytu gotówkowego online – to bardzo prosta i wygodna forma kredytowania. Banki weryfikują zdolność kredytową zainteresowanego na odległość, a ten nie musi tracić czasu w kolejkach i składać wielu zbędnych dokumentów, podpisów oraz oświadczeń. Dziś kredyt gotówkowy na wakacje można otrzymać sprawnie i tanio, a pożyczone pieniądze spłacać następnie w dogodnych miesięcznych ratach.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation