Sprawdźmy, jaki jest koszt pożyczki na remont mieszkania

Twoje mieszkanie wymaga remontu? Nie odkładaj go na później! Brak wystarczających środków finansowych nie musi być tak dużym problemem, jakim się wydaje. Kalkulator kredytu gotówkowego pomoże Ci znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy.

Kredyt na remont domu lub mieszkania

Kiedy mieszkanie wymaga remontu, kwestii tej nie można odkładać w nieskończoność. Problemem może być jednak brak wolnych środków na to przedsięwzięcie. Wówczas jedną z możliwości jest zaciągnięcie kredytu lub pożyczki. Wśród licznych ofert banków i innych instytucji finansowych znaleźć można niedrogie, korzystnie oprocentowane kredyty remontowe. Każda osoba posiadająca płynność finansową może starać się o kredyt gotówkowy na remont. Korzystając natomiast z kalkulatora kredytu, w prosty sposób może oszacować całkowity jego koszt oraz wysokość rat.

Ile może kosztować remont mieszkania?

Kompleksowy remont mieszkania, obejmujący m.in. wymianę stolarki okiennej, wymianę drzwi, podłóg, instalacji, to znaczny wydatek, rzędu nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Oczywiście wszystko zależy od oczekiwanych przez właściciela mieszkania standardów. Im droższe materiały i większe wymagania, tym i wyższe koszty remontu.

Czy Polacy są uczciwi? Jaka jest „moralność finansowa” rodaków?

Czy Polacy są uczciwi? Jaka jest „moralność finansowa” rodaków?

Jak Twoi rodacy reagują na próby oszust finansowych? Dowiedz się, jak wygląda moralność finansowa Polaków.

Samo położenie paneli podłogowych w pokoju o wymiarze 25m2 kosztować może około 2000 zł, ale kiedy właściciel mieszkania wybierze podłogę drewnianą, może za nią zapłacić nawet 10 000 zł. Jeśli jednak remont mieszkania ma na celu jedynie odświeżenie wnętrza, czyli malowanie i prostowanie ścian i sufitów, całkowity jego koszt nie musi przekroczyć 7000 zł.

Kredyt gotówkowy na remont mieszkania

Zgromadzenie całej sumy potrzebnej na pokrycie kosztów remontu może nie być łatwe. Dlatego pożyczka remontowa jest jedną z możliwości, jakie warto rozważyć, szukając dodatkowych środków. Najtańszy kredyt gotówkowy można znaleźć, korzystając np. z Internetu. Obecnie nie trzeba już odwiedzać po kolei placówek banków, aby poznać szczegółowe warunki kredytów i ich koszty. Kalkulator kredytu gotówkowego pomaga wybrać najtańszy kredyt gotówkowy, porównuje on bowiem oferty różnych instytucji, wskazując szacunkowe koszty kredytu. Oczywiście jest to symulacja wstępna, która może ulec zmianie, a ostateczne warunki poznać można dopiero przed zawarciem umowy.

Kredyt gotówkowy online to natomiast oferta skierowana do zabieganych i nowoczesnych klientów banków. Bez wychodzenia z domu, w formie elektronicznej, można wystąpić o przyznanie kredytu gotówkowego, a decyzja zapada często w ciągu kilku minut. Każda osoba spełniająca kryteria banku ma szansę w jeden dzień otrzymać kredyt na remont.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation