Sprawdź, jak wysoki jest koszt pożyczki na remont?

Pożyczka gotówkowa może być rozwiązaniem, gdy zamierzamy kupić dom, mieszkanie czy samochód, a nie mamy na to wystarczających środków. Możemy także zaciągnąć pożyczkę, gdy chcemy przeprowadzić remont. Niekiedy jest to jedyny sposób na szybkie zdobycie gotówki potrzebnej na realizację marzeń o przytulnym i pięknym mieszkaniu.

Kredyt na remont domu lub mieszkania

Twój dom prosi się o remont? Nie warto z tym czekać, chociaż problemem mogą być wolne środki na sfinansowanie tego celu. Opcją do rozważenia staje się wówczas pożyczka.

Kredyt na remont domu lub mieszkania

Jaki jest koszt kredytu na remont salonu?

Potrzebujesz gotówki na remont salonu? Jeszcze dziś odwiedź FinAi.pl i sprawdź, czy znajdziesz odpowiedni dla siebie kredyt gotówkowy!

Wśród szerokiej oferty banków i instytucji trudniących się pożyczaniem pieniędzy każdy zainteresowany może znaleźć kredyt gotówkowy dla siebie. Wystarczy spełnić tylko kryteria banku – posiadać stałe źródło dochodu oraz nie zalegać z płatnością pozostałych zobowiązań – by móc swobodnie wybrać najtańszy kredyt gotówkowy na remont domu.

Ile kosztuje remont domu lub mieszkania?

Remont domu czy mieszkania to zawsze spora inwestycja. Nawet niewielkie zmiany, takie jak wyrównanie i malowanie ścian czy położenie nowej podłogi, wiążą się z koniecznością wygospodarowania chociażby kilku tysięcy złotych. Jeden metr kwadratowy najtańszych paneli podłogowych kosztuje od 20 zł wzwyż.

Podobnie zapłacić trzeba za płytki na ścianę. Nowe, średniej jakości drzwi wejściowe do domu to wydatek rzędu 2 000 zł, drzwi wewnętrzne natomiast – przynajmniej 300 zł. Kiedy remont wymaga wymiany instalacji, poszycia dachowego, elewacji, całkowity koszt może przekroczyć nawet 100 000 zł. Do ceny materiałów doliczyć należy wynagrodzenie fachowców z branży remontowo-budowlanej. Każdy ceniący się budowlaniec jest świadomy tego, że klient jest w stanie sporo zapłacić i często koszt "robocizny" przekracza koszt zakupu materiałów.

Kredyt gotówkowy na remont domu

Nie zawsze sytuacja materialna rodziny pozwala odłożyć całą sumę na pokrycie wydatków związanych z planowanym remontem. Sfinansowanie przedsięwzięcia wspomóc może jednak kredyt czy pożyczka. W Internecie można swobodnie porównać oferty banków i wybrać najtańszy kredyt gotówkowy.

Pomocny może okazać się kalkulator kredytu gotówkowego, który po wpisaniu wymaganych danych wyliczy nie tylko wysokość poszczególnych rat, ale i przybliżone koszty każdej oferty. Po dokonaniu wyboru instytucji, wniosek o kredyt lub pożyczkę złożyć można online. W tym przypadku cała procedura, od rozpatrzenia wniosku po wypłatę pieniędzy, przebiega zdalnie. Kredytobiorca nie musi nawet wychodzić z domu, a środki otrzymuje na podany we wniosku rachunek bankowy. Każda osoba spełniająca wymagania kredytodawcy ma szansę w przeciągu kilku minut otrzymać kredyt gotówkowy online.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation