Kredyt na remont łazienki - sprawdź, ile potrzebujesz

Remont łazienki to przedsięwzięcie czasochłonne i kosztowne, ale niekiedy nieuniknione. Zanim do niego przystąpimy, musimy dokładnie rozważyć kwestię materiałów, których chcemy użyć, elementów wyposażania, a przede wszystkim dokonać dokładnych wyliczeń. W przypadku braku odpowiednich środków finansowych pomocny może okazać się z pewnością kredyt gotówkowy.

Kredyt na remont łazienki

Ile kosztuje remont łazienki?

Przed przystąpieniem do tworzenia planu remontu warto pamiętać, że łazienka powinna wyglądać estetycznie, musi być spójna z resztą mieszkania, a przede wszystkim funkcjonalna. Połączenie wszystkich tych funkcji nie jest proste i staje się jeszcze trudniejsze, jeśli dysponujemy niewielką przestrzenią. Dlatego projekt łazienki powinien być dokładnie przemyślany. Trzeba także zaplanować budżet, jaki możemy przeznaczyć na remont.

Jak zarobić na swoim weselu?

Jak zarobić na swoim weselu?

Wesele to impreza, którą zapamiętamy do końca życia. Słynie również z tego, że nieźle „suszy” kieszenie. Czy można w jakiś sposób zarobić na ślubie?

Pierwszy wydatek, jaki powinniśmy poczynić przystępując do remontu łazienki to wybór i zakup odpowiednich płytek. Na rynku jest wielu producentów, którzy posiadają w swojej ofercie płytki przystosowane specjalnie do łazienki.

Najczęściej są to płytki antypoślizgowe i odporne na wilgoć. Niestety ich koszt jest zazwyczaj spory i waha się w granicach od 20 zł do nawet 120 zł za m². Oczywiście należy do tego doliczyć również cenę kleju i fug. Jeśli nie chcemy kłaść płytek na całej powierzchni ścian, musimy kupić również odpowiednią farbę, odporną na wilgoć, którą pokryjemy sufit i pozostałe fragmenty ścian. Jej cena to średnio 25 zł za litr.

Największy wydatek podczas remontu łazienki wiąże się oczywiście z zakupem urządzeń sanitarnych. Koszt takiego zakupu jest uzależniony od indywidulanych preferencji. W zależności od możliwości finansowych możemy bowiem wybrać kabinę lub wannę z funkcją masażu bądź poprzestać na najbardziej podstawowych modelach. Musimy również pamiętać o dodatkach i dekoracjach, jeśli chcemy, aby nasza łazienka nie była wyłącznie praktyczna, ale jednocześnie estetyczna. Podsumowując, średni koszt remontu łazienki to wydatek około 10–20 tysięcy złotych.

Najtańszy kredyt gotówkowy na remont – jak wybrać?

Koszt remontu, niezależnie od pomieszczenia, to wydatek, który w większości przypadków przekracza możliwości domowego budżetu. Niekiedy może to być również wydatek niespodziewany. W takiej sytuacji rozwiązaniem może być kredyt gotówkowy, który pomoże pokryć cały koszt remontu i urządzenia łazienki. Szukając najlepszej oferty, warto porównać kilka konkurencyjnych firm kredytowych.

Pomocny w tym przypadku będzie kalkulator kredytu gotówkowego. Dzięki niemu wybierzemy najbardziej korzystną ofertę, dostosowaną do naszych potrzeb i wymagań. Warto też rozważyć taką formę jak kredyt gotówkowego online. Ten sposób znacząco ogranicza formalności, a ponadto gwarantuje, że pożyczone pieniądze szybko znajdą się na naszym koncie.

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation