Kredyt konsolidacyjny na remont – jak z jego pomocą odświeżyć wnętrza?

Myślisz, że skoro posiadasz już zaciągnięty kredyt, nie masz szans na otrzymanie kolejnego na remont domu lub mieszkania? Kredyt konsolidacyjny na remont może rozwiązać Twój problem.

Kredyt na remont mieszkania lub domu

Jeśli posiadamy płynność finansową oraz stałe źródło dochodu, nie musimy rezygnować z dalszych planów, nawet jeśli mamy już zaciągnięty kredyt. Każda osoba spełniająca kryteria kredytodawcy może starać się o kredyt konsolidacyjny na remont domu. Takie rozwiązanie może być dużą wygodą – zamiast kilku rat do spłaty pozostaje jedna.

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Każdy przyszły kredytobiorca staje przed pytaniem: jaką mam szansę na kredyt i jaką ratę miesięczną będę spłacał, jeśli go dostanę? W takiej sytuacji można skorzystać z pomocy naszego kalkulatora kredytowego. W tym artykule odpowiadamy na pytanie, do czego jest przydatny.

Ile kosztuje remont? Remont starego lub zniszczonego domu może pochłonąć duże ilości pieniędzy. Bardzo często są to koszty oscylujące w granicach 100 000–150 000 zł. Jeśli konieczna jest wymiana dachu, wykonanie elewacji, wstawienie nowych okien i drzwi, ułożenie podłóg i wymiana instalacji, mówimy o remoncie gruntownym, a do tego trzeba się solidnie przygotować. Przede wszystkim warto mieć sprawdzoną ekipę remontową, która przeprowadzi kompleksowo i na czas wszystkie prace. Taka firma za swe usługi może żądać nawet kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy złotych. Dlatego przed zleceniem remontu warto poprosić o wycenę kilka firm, próbując negocjować z nimi ceny.

Kredyt gotówkowy na remont – jak znaleźć najlepszą ofertę?

Gruntownego remontu domu nie przeprowadza się co roku, dlatego nie warto na nim oszczędzać. Raz wymienione poszycie dachowe może służyć właścicielom przez wiele dziesiątek lat. A osoby zdecydowane na remont domu, posiadające już kredyty i pożyczki, mogą śmiało rozważyć opcję, jaką jest kredyt konsolidacyjny. Dobrze dobrany kredyt konsolidacyjny może okazać się lepszą alternatywą niż najtańszy kredyt gotówkowy. Jak zatem wybrać kredyt konsolidacyjny na remont domu?

Warto wejść do internetu i skorzystać z aplikacji do porównywania ofert, jaką jest kalkulator kredytu gotówkowego. Wpisując wymagane dane w konkretne rubryki, otrzymamy symulację kosztów kredytu, co pozwala wybrać najlepszą ofertę.

Następnie korzystając z Internetu, można złożyć wniosek o kredyt gotówkowy online. Ta wygodna opcja skierowana jest przede wszystkim do nowoczesnych klientów banków. Przyznanie kredytu konsolidacyjnego nie musi wiązać się już z mnóstwem dokumentów i długim terminem oczekiwania na rozpatrzenie wniosku. Najważniejszą kwestią jest pozytywna weryfikacja zdolności kredytowej zainteresowanego.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation