Kredyt gotówkowy na remont salonu – postaw na zmiany

Salon to serce każdego domu i mieszkania. To w nim odpoczywamy i spędzamy wspólnie czas. Dlatego musimy się w nim czuć komfortowo, a przestrzeń wokół nas powinna sprzyjać relaksowi. Jego remont wymaga odpowiedniego planu oraz sporych zasobów finansowych. Jeśli nimi nie dysponujemy, możemy sięgnąć po kredyt gotówkowy.

Kredyt na remont domu - FinAi.pl

Ile kosztuje remont?

Salon wyznacza styl pozostałych pomieszczeń, dlatego zawsze powinien się dobrze prezentować. Jeśli chcemy połączyć go z kuchnią czy jadalnią, musi również być praktycznie urządzony. W coraz większej liczbie mieszkań salon w zasadzie nie jest odrębnym pomieszczeniem, ale przestrzenią otwartą. Planując więc jego remont, musimy uwzględnić wszystkie te aspekty, koncentrując się na rozwiązaniach zapewniających dużą dozę funkcjonalności.

Jak zarobić na swoim weselu?

Jak zarobić na swoim weselu?

Wesele to impreza, którą zapamiętamy do końca życia. Słynie również z tego, że nieźle „suszy” kieszenie. Czy można w jakiś sposób zarobić na ślubie?

W przypadku remontu salonu największy wydatek z pewnością dotyczy mebli, dekoracji i dodatków, chociaż niemałą sumę należy przeznaczyć także na wybór podłogi oraz aranżacji ścian. Jeśli chcemy stworzyć nietuzinkowe wnętrze, możemy zastosować na ścianach takie rozwiązania jak cegła lub beton. W tym przypadku musimy jednak liczyć się z większym kosztem materiałów.

Jeżeli nie dysponujemy zbyt dużym budżetem, warto rozważyć zakup mebli w popularnych sklepach sieciowych. Jeśli chodzi o zestawy wypoczynkowe, ich ceny rozpoczynają się przeważnie od 1000 złotych. Oczywiście jeżeli wybierzemy meble skórzane lub robione na zamówienie, cena będzie relatywnie wyższa. Dodatkowo trzeba mieć na uwadze detale odpowiedzialne za ich użyteczność - kanapa z funkcją spania jest przeważnie droższa od modeli bez możliwości rozkładania. Stolik kawowy to koszt w granicach 150–300 złotych. Meblościankę, a dokładniej zestaw mebli do przechowywania oraz szafki pod RTV, można nabyć już za 400 złotych. Pamiętajmy jednak, że jakość użytych materiałów jest częstokroć adekwatna do ich ceny, więc jeśli chcemy, żeby meble posłużyły nam dłużej, warto rozważyć wybór nieco droższych modeli.

Na koniec musimy pomyśleć także o odpowiednich dodatkach i dekoracjach. Niezbędne będą zasłony, poduszki, kwiaty, wazony czy świeczniki. To wydatek około 500 złotych. Całkowity koszt remontu salonu będzie uzależniony przede wszystkim od tego, jakiego rodzaju meble wybierzemy, i może wahać się od zaledwie 2 do nawet 20 tysięcy złotych.

Kredyt gotówkowy – jak wybrać najlepszą ofertę?

Kredyt gotówkowy to rozwiązanie, z którego możemy skorzystać, jeśli chcemy salon całkowicie odmienić lub tylko odświeżyć. Zyskujemy wówczas dodatkowe środki, które pomogą nam sfinansować całe przedsięwzięcie. Możemy rozważyć także taką opcję jak kredyt gotówkowy online. To prosty sposób, który pozwala na zaciągnięcie zobowiązania bez konieczności wychodzenia z domu – większość formalności możemy dopełnić przez Internet. Aby wybrać najtańszy kredyt gotówkowy, wartko skorzystać z kalkulatora kredytu gotówkowego. Dzięki niemu z łatwością porównamy kilka firm i wybierzemy tę najlepszą.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation