Kredyt gotówkowy na remont kuchni – zaprojektuj kuchnię swoich marzeń

Kuchnia to jedno z pomieszczeń w domu, które bywa najczęściej remontowane, gdyż musi odznaczać się dużą funkcjonalnością. Wszystkie sprzęty i meble, które znajdują się w kuchni każdego dnia poddawane są działaniom wielu szkodliwych czynników. Dlatego przeprowadzenie remontu co kilka lat jest konieczne. Jeśli brak nam wystarczających środków na ten cel, możemy skorzystać z kredytu gotówkowego.

Kredyt na remont kuchni

Ile to kosztuje?

Zanim rozpoczniemy remont kuchni, musimy zastanowić się, co tak naprawdę chcemy zmienić w tym pomieszczeniu. Następnie musimy znaleźć dobrego wykonawcę, jeśli sami nie potrafimy wykonać potrzebnych prac. Trzeba także pomyśleć o profesjonalnym demontażu mebli i ogólnym przygotowaniu pomieszczenia do remontu. Koszt takiej usługi waha się w granicach od 200 do 600 zł. Oczywiście nie musimy korzystać z tego rozwiązania, jeśli chcemy dokonać tylko kosmetycznych zmian. Jeżeli jednak planujemy generalny remont, wówczas odpowiednie przygotowanie pomieszczenia jest absolutnie niezbędne.  

Kredyt czy pieniądze z firmy pożyczkowej? Co się bardziej opłaca? [infografika]

Kredyt czy pieniądze z firmy pożyczkowej? Co się bardziej opłaca? [INFOGRAFIKA]

Potrzebujesz dopływu gotówki? Lepsza okaże się pożyczka czy kredyt gotówkowy? Sprawdź porównanie kilku ofert.

Następnym etapem jest wybór odpowiednich płytek, zarówno na podłogę jak i część ścian. Tutaj wachlarz cenowy jest naprawdę duży. Ceny mieszczą się w przedziale od 18 do nawet 100 zł za m². To, na które się zdecydujemy, zależy od naszych możliwości finansowych, warto jednak pamiętać, że płytki lepszego gatunku w przypadku kuchni, gdzie narażone są na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, sprawdzają się dużo lepiej i z pewnością dłużej nam posłużą.

Jeśli chodzi o wybór mebli kuchennych, ceny zestawów podstawowej zabudowy zaczynają się od 1000 zł. W przypadku niestandardowych wymiarów kuchni musimy liczyć się z koniecznością zamówienia mebli na wymiar, których koszt oczywiście jest zdecydowanie wyższy.

Nieodłącznym elementem kuchni, jest również jej wyposażenie, czyli sprzęt AGD. W tym przypadku ceny rozpoczynają się od kilkuset złotych, jeśli chodzi o mniejsze urządzenia, takie jak kuchenka mikrofalowa. Kuchenka gazowa lub lodówka to wydatek w granicach kilku tysięcy złotych. Decydując się więc na generalny remont kuchni, musimy mieć na uwadze, że jest to koszt przekraczający 20 tys. zł.

Kredyt gotówkowy – Twój sposób na remont

Remont kuchni, niezależnie od tego czy jest zaplanowany czy nie, wymaga sporych nakładów finansowych, które są dużym obciążaniem dla domowego budżetu. Kredyt gotówkowy może pomóc pokryć te wydatki. Aby wybrać najlepszą ofertę, która będzie dopasowana do naszych potrzeb, dobrze jest skorzystać z kalkulatora kredytu gotówkowego.

 Możemy to rozwiązanie połączyć także z kalkulatorem budowlanym. W ten sposób dokładnie zaplanujemy koszty remontu oraz plan spłaty kredytu, a jednocześnie porównamy kilka ofert, aby móc wybrać najtańszy kredyt gotówkowy. Jeśli dodatkowe pieniądze są nam potrzebne natychmiast, warto rozważyć kredyt gotówkowy online. W tym przypadku pieniądze znajdą się na naszym koncie niezwłocznie po dopełnieniu wymaganych formalności.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation