Kredyt celowy na remont salonu – czy warto go rozważyć?

Piękny salon to wizytówka domu. Tu spędzamy wolny czas z rodziną i przyjaciółmi. Co zrobić, gdy ograniczone fundusze nie pozwalają na odłożenie pieniędzy na remont tego pomieszczenia? Rozwiązaniem może być kredyt celowy.

Kredyt na remont mieszkania lub domu

Kredyty celowe funkcjonują w ofertach banków i firm pożyczkowych już od dobrych kilku lat. Są alternatywą dla droższych kredytów konsumenckich. Niższe oprocentowanie kredytów celowych kusi klientów banków, którzy dzięki takim kredytom mogą pozwolić sobie na dokonanie koniecznych zmian w swoich domach.

Jak zarobić na swoim weselu?

Jak zarobić na swoim weselu?

Wesele to impreza, którą zapamiętamy do końca życia. Słynie również z tego, że nieźle „suszy” kieszenie. Czy można w jakiś sposób zarobić na ślubie?

Kredyt gotówkowy pozwala spełnić marzenia o remoncie, a odpowiednio dobrana wysokość rat nie obciąża zbyt mocno budżetu rodziny, pozwalając na regularną spłatę zadłużenia.

Ile kosztuje remont salonu?

Koszt remontu salonu może wynieść nawet 30 000 zł. Wszystko zależy od wymagań i oczekiwań właścicieli domu. Im są one większe, tym wyższe są koszty całego remontu. Gres czy naturalne drewno na podłodze są znacznie droższe niż panele podłogowe. Dość kosztowny może być też kominek – za ten z wyższej półki zapłacić trzeba nawet 12 000 zł (jest to cena kominka bez montażu).

Zestaw składający się ze stołu dla sześciu osób oraz sześciu krzeseł kosztować może nawet 3000 zł. Tyle samo zapłacić trzeba za wygodną narożną kanapę. Oświetlenie, dywany, dywaniki, lustra, obrazy, które bez wątpienia dodają wnętrzu niepowtarzalnego uroku, to z kolei wydatek rzędu nawet 2000 zł. W koszt remontu wliczyć trzeba także robociznę fachowców z branży remontowo-budowlanej, która nie należy do tanich. Dlatego zawsze warto rozejrzeć się za sprawdzoną firmą remontową lub wybrać tę z polecenia oraz próbować negocjować wycenę prac.

Kredyt gotówkowy na remont salonu

Przeprowadzenie remontu salonu to znaczny wydatek. Jedną z możliwości pozyskania pieniędzy na ten cel jest zaciągnięcie kredytu. Najtańszy kredyt gotówkowy znaleźć można, korzystając z narzędzia, jakim jest kalkulator kredytu gotówkowego.

Pozwala on porównać oferty różnych banków oraz przeprowadzić wstępną symulację kosztów. Po wybraniu optymalnej oferty wniosek o przyznanie kredytu złożyć można elektronicznie. Weryfikacja zdolności kredytowej przebiega zdalnie, a decyzja o tym, czy kredyt gotówkowy online został przyznany, zapada często w przeciągu kilku minut. Aby otrzymać kredyt gotówkowy, nie trzeba już zatem nawet wychodzić z domu.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation