Kredyt celowy na remont łazienki – czy to się opłaca?

Kredyty celowe na remont stają się coraz popularniejsze. Ich koszt jest niższy w porównaniu do innych kredytów konsumpcyjnych. Kredyt celowy na remont łazienki może być metodą pozyskania środków na to kosztowne przedsięwzięcie.

Kredyt na remont łazienki

Łazienkę remontuje się dwa czy trzy razy w życiu, jednak i tak bardzo trudno przygotować się do takiego przedsięwzięcia. Wiele osób boi się remontów, myśląc o nawale pracy, bałaganie oraz niepewnej ekipie remontowej.

Kredyt_na_wesele.png

Pożyczka na ślub i wesele trudnym zobowiązaniem?

Posiadając odpowiednie środki, można jednak pozwolić sobie na wykwalifikowaną i profesjonalną firmę, która sprawnie i szybko wykona zlecone prace, pozostawiając właścicielom piękną, nową łazienkę. Aby zgromadzić kwotę potrzebną na remont łazienki, można m.in. skorzystać z oferty kredytów celowych. Praktycznie każda osoba zainteresowana remontem i posiadająca zdolność kredytową ma szansę otrzymać kredyt gotówkowy na korzystnych warunkach.

Ile kosztuje remont łazienki?

Przyjmuje się, że remont łazienki o wymiarze 5 m2 kosztuje średnio około 13 000 zł. Koszt remontu może się jednak zmienić w zależności od wymagań właścicieli. Wybierając produkty z wyższej półki, trzeba za nie więcej zapłacić.

Średniej jakości płytki na ścianę kupić można już za 40 zł za 1 m2, za gres natomiast zapłacić trzeba od 90 zł za 1 m2 wzwyż. Podobnie przedstawia się kwestia wyboru wanny. Standardowa wanna do kąpieli to koszt rzędu kilkuset złotych, jednak za wannę z hydromasażem zapłacić można nawet 12 000 zł. Oprócz wydatków związanych z zakupem muszli klozetowej, umywalki, prysznica, baterii, oświetlenia, szafek, wziąć pod uwagę trzeba również wynagrodzenie ekipy remontowej, które wynieść może kilka tysięcy złotych.

Kredyt gotówkowy na remont łazienki – jak wybrać?

Kredyt celowy na remont łazienki może pomóc w zgromadzeniu środków na realizację planów. Aby wybrać najlepszą ofertę, warto posłużyć się mobilną aplikacją, która przeprowadza wstępną symulację zdolności kredytowej oraz kosztów kredytu.

Kalkulator kredytu gotówkowego ułatwia znalezienie najtańszego kredytu gotówkowego, a wniosek o jego przyznanie złożyć można w formie elektronicznej. Kredyt gotówkowy online jest wygodną propozycją banków, przy której weryfikacja wniosku przebiega zdalnie, a zainteresowany nie musi nawet wychodzić z domu. Często decyzje kredytowe zapadają w przeciągu kilku minut. Każda osoba zdecydowana na remont, spełniająca wymagania banku, ma szansę otrzymać kredyt gotówkowy na ten cel.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation