Kredyt celowy na remont kuchni – czy warto go wziąć?

Szukasz kredytu celowego na remont kuchni? Jeszcze dziś wejdź na FinAi.pl i sprawdź ofertę kredytową różnych banków! Zobacz, czy masz szansę otrzymać kredyt gotówkowy na remont kuchni.

Kredyt na remont kuchni

Posiadanie funkcjonalnej kuchni to marzenie wielu osób. Taki sprzęt jak praktyczna zmywarka do naczyń, nowoczesny piekarnik czy pojemna lodówka ułatwiają codzienne życie. Remont kuchni nie należy jednak do najtańszych.

Jedną z opcji pozyskania środków jest kredyt celowy. Wśród bogatej oferty banków oraz firm pożyczkowych z powodzeniem można odszukać tę najkorzystniejszą i wybrać najtańszy kredyt gotówkowy. Praktycznie każda osoba posiadająca stałe źródło dochodu i nienaganną historię kredytową ma szansę uzyskać kredyt gotówkowy i zrealizować marzenie o nowoczesnej kuchni.

Ile kosztuje remont kuchni?

Remont kuchni obejmuje zazwyczaj wymianę mebli, blatów, stołu, krzeseł oraz urządzeń AGD. Im większe wymagania właściciela mieszkania, tym wyższe koszty remontu. Za meble wykonywane na wymiar zapłacić trzeba od 800 zł do nawet 2500 zł za jeden metr bieżący.

Jak zarobić na swoim weselu?

Jak zarobić na swoim weselu?

Wesele to impreza, którą zapamiętamy do końca życia. Słynie również z tego, że nieźle „suszy” kieszenie. Czy można w jakiś sposób zarobić na ślubie?

 

Ceny blatów są także dość zróżnicowane i zależą do rodzaju materiału użytego do ich wykonania. Na blat drewniany wydać trzeba około 300 zł za m2, na marmurowy znacznie więcej. Sprzęt kuchenny też ma swoją cenę. Dobra, dwudrzwiowa lodówka kosztować może nawet 5000 zł, zmywarka energooszczędna – około 2000 zł, kuchenka z piekarnikiem – 2500 zł. Posiadanie nowej kuchni może wiązać się zatem z potrzebą wygospodarowania nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Kredyt gotówkowy na remont kuchni – jak wybrać?

Kredyt celowy na remont kuchni można wybrać, korzystając z Internetu. Kalkulator kredytu gotówkowego jest narzędziem, dzięki któremu można sprawnie porównać oferty kredytowe różnych instytucji. Kalkulator kredytowy przeprowadza symulację kosztów i w ciągu kilku sekund jest w stanie wskazać najtańszy kredyt gotówkowy.

Po dokonaniu wyboru kredytodawcy wniosek o przyznanie kredytu złożyć można elektronicznie. Wówczas cała procedura kredytowania przebiega zdalnie, a bank lub firma pożyczkowa w ciągu kilku minut przesyła wnioskodawcy informację o tym, czy kredyt gotówkowy online został przyznany. Spełniając wymagania banku, jeszcze tego samego dnia można otrzymać pieniądze na konto. Wszystko przebiega szybko i sprawnie, procedura jest przejrzysta, a klient nawet nie musi wychodzić z domu.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation