Jaki jest koszt pożyczki remontowej? Zdziwisz się!

Kredyty i pożyczki remontowe należą do najczęściej zaciąganych zobowiązań finansowych. Remont to w końcu kosztowne przedsięwzięcie. Czy rzeczywiście warto wziąć pożyczkę na ten cel?

Kredyt na remont domu lub mieszkania

Jesteś właścicielem domu lub mieszkania, które wymaga remontu? Przed Tobą poważne przedsięwzięcie, ale i perspektywa bardziej nowoczesnego, wygodnego i solidnego lokum. Największym problemem mogą być tu kwestie finansowe. Jedną z możliwości sprostania finansowym wymogom takiego przedsięwzięcia jest zaciągnięcie pożyczki lub kredytu.

Jak zarobić na swoim weselu?

Jak zarobić na swoim weselu?

Wesele to impreza, którą zapamiętamy do końca życia. Słynie również z tego, że nieźle „suszy” kieszenie. Czy można w jakiś sposób zarobić na ślubie?

Posiadając stałe źródło dochodu oraz płynność finansową, można złożyć wniosek o przyznanie kredytu gotówkowego na remont. Szeroka oferta banków pozwala wybrać najtańszy kredyt gotówkowy na dogodnych warunkach. Znalezienie odpowiedniej oferty ułatwi kalkulator kredytu gotówkowego, który nie tylko wstępnie ocenia zdolność kredytową zainteresowanego, ale przeprowadza również symulację produktów, oceniając, który z nich kosztuje najmniej, a który najwięcej.

Ile może kosztować remont?

Planując remont domu, należy liczyć się z poniesieniem znacznych kosztów. Całkowity koszt remontu zależy oczywiście od zakresu całego przedsięwzięcia. Jeżeli bierzemy pod uwagę tylko prace związane z odświeżeniem wnętrza, całość może zamknąć się nawet w 10 000 zł.

Jeśli jednak remont objąć ma wymianę dachu, okien, drzwi, podłóg, instalacji, przyjmuje się, że w przypadku domu o powierzchni 100 m2 można zapłacić za wszystko nawet 100 000 zł. Jeżeli właściciel domu decyduje się natomiast na zakup drogich materiałów, koszt remontu może jeszcze wzrosnąć. Stosując panele podłogowe zamiast drewnianych desek, można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych, podobnie rezygnując z montażu kominka w salonie (od 3000 do 10 000 zł bez montażu). Aby dokładnie określić koszty remontu, trzeba zaplanować zakres prac i dopiero na ich podstawie sporządzić wycenę.

Kredyt gotówkowy na remont – jak wybrać najlepszą ofertę?

Sposobem na pozyskanie wystarczającej ilości środków na remont domu może być kredyt gotówkowy. W ofercie banków znaleźć można m.in. kredyt gotówkowy online. W tym przypadku cała procedura kredytowania przebiega zdalnie.

Osoba zainteresowana konkretnym produktem finansowym składa wniosek w formie elektronicznej, wyrażając jednocześnie zgodę na weryfikację zdolności kredytowej. Jeśli spełniamy wszystkie wymagania kredytodawcy, możemy liczyć na to, że kredyt gotówkowy zostanie przyznany bardzo szybko, czasem nawet jeszcze tego samego dnia.

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation