Jaki jest koszt pożyczki na remont łazienki? Dowiedz się tutaj

Piękna, funkcjonalna łazienka jest Twoim marzeniem? Dziś marzenia można spełniać. Jeśli nie dysponujesz wystarczającą ilością wolnych środków, rozwiązaniem może być pożyczka lub kredyt. Kalkulator kredytu gotówkowego pomoże Ci odnaleźć najtańszy kredyt remontowy, a pieniądze jeszcze tego samego dnia mogą trafić na Twoje konto.

Kredyt na remont łazienki (1)
Jak zarobić na swoim weselu?

Jak zarobić na swoim weselu?

Wesele to impreza, którą zapamiętamy do końca życia. Słynie również z tego, że nieźle „suszy” kieszenie. Czy można w jakiś sposób zarobić na ślubie?

Remont łazienki to duże wyzwanie – z takim nastawieniem podchodzi do remontów znaczna część osób, twierdząc, że remont kosztuje i dużo pieniędzy, i dużo nerwów. Jeśli masz wątpliwości, czy stać Cię na remont łazienki, możesz skorzystać z różnych opcji pozyskania dodatkowego kapitału. Pożyczka lub kredyt w banku to jedne z nich. Wystarczy mieć stały dochód oraz płynność finansową, by móc zaciągnąć kredyt gotówkowy i spełnić swe marzenia o funkcjonalnej, nowoczesnej łazience.

Ile zapłacimy za remont łazienki?

Remont łazienki to dość kosztowne przedsięwzięcie. Wiąże się zazwyczaj z wymianą płytek na ścianie, podłodze, z zakupem nowych urządzeń sanitarnych.

Nowa wanna czy prysznic to wydatek rzędu 2 000 zł. Za wannę z hydromasażem zapłacić można nawet 12 000 zł. Nowa umywalka z praktyczną, atrakcyjnie prezentującą się baterią może kosztować 1 000 zł. Za płytki na ścianę zapłacić trzeba od 40 zł za m2 . Decydując się na ułożenie gresu, za 1 m2 zapłacić trzeba około 90 zł. Przyjmuje się, że średni koszt remontu łazienki o powierzchni 5 m2 wynosi około 13 000 zł. Jednak jeżeli użyte do remontu materiały to produkty z wyższej półki, koszt remontu łazienki może wzrosnąć nawet dwu- albo trzykrotnie.

Najtańszy kredyt gotówkowy na remont łazienki – jak go znaleźć?

Zgromadzenie całej kwoty potrzebnej na pokrycie kosztów związanych z remontem łazienki nie jest łatwe. Jednymi z możliwych opcji są wówczas pożyczki i kredyty. Spośród szerokiej oferty banków można wybrać m.in. kredyt gotówkowy online.

Jest to praktyczna oferta dla zabieganych, zapracowanych osób. Korzystając z Internetu i narzędzia do porównywania kredytów, jakim jest kalkulator kredytu gotówkowego, można wybrać najtańszy kredyt gotówkowy, a wniosek o jego przyznanie złożyć elektronicznie.

Cała procedura kredytowania przebiega na odległość. Wnioskodawca nie musi nawet wychodzić z domu. Zazwyczaj każda osoba spełniająca wymagania banku (przejrzysta historia kredytowa, stałe źródło dochodu, brak problemów z regulowaniem pozostałych zobowiązań) ma szansę na kredyt gotówkowy. Decyzja zapada szybko, nawet w ciągu kilku minut, a pieniądze jeszcze tego samego dnia mogą trafić na rachunek kredytobiorcy.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation