Jaki jest koszt pożyczki na remont kuchni? Dowiesz się tutaj!

Kuchnia to często serce całego domu – miejsce, w którym członkowie rodziny spotykają się przy posiłku. Remont kuchni to z kolei nie lada wyzwanie, w które warto się zaangażować, nie żałując środków na ten cel.

Kredyt na remont kuchni

Kuchnia powinna być praktyczna, funkcjonalna i dobrze wyposażona. Nowoczesny piekarnik, energooszczędna zmywarka, obszerna lodówka, dwukomorowy, wygodny zlew, solidny i przestronny blat kuchenny – to niektóre elementy, o jakie warto zadbać w naszej nowej kuchni.

Nowoczesna kuchnia to jednak spory wydatek, często przekraczający możliwości finansowe gospodarstwa domowego. Alternatywą dla długotrwałego oszczędzania może być wzięcie kredytu lub pożyczki na remont. Oferty banków są na tyle bogate, że praktycznie każdy może znaleźć dla siebie najtańszy kredyt gotówkowy z wygodną do spłaty ratą i konkurencyjnym oprocentowaniem.

Ile zapłacić trzeba za remont kuchni?

Remont kuchni kosztować może od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wszystko zależy od oczekiwań, planów i projektów domowników. Sprzęt kuchenny nie jest tani, a za ten najnowocześniejszy trzeba zapłacić niemałą sumę. Sama nowoczesna, energooszczędna lodówka kosztować może nawet 5 000 zł, zmywarka 2 000 zł, kuchenka z piekarnikiem – około 2 500 zł. Kiedy właściciel kuchni marzy o drewnianych meblach na wymiar, na każdy metr bieżący może potrzebować kwoty od 800 do nawet 2 500 zł, do której doliczyć trzeba cenę blatu oraz ewentualnie wyspy. Średniej jakości sześcioosobowy stół to wydatek rzędu 1 000 zł, za krzesła zapłacić trzeba około 400 zł za sztukę.

Pożyczka na remont kuchni – jak wybrać?

Ofert banków jest w Internecie bardzo dużo. Jak wybrać spośród nich tę najlepszą? Warto w tym celu skorzystać z mobilnej aplikacji – kalkulatora kredytu gotówkowego. Przeprowadza on symulację kredytów i wskazuje, z którym z nich wiążą się najniższe koszty. Dlatego korzystając z kalkulatora, bez problemu wybrać można najtańszy kredyt gotówkowy, a wniosek o jego przyznanie złożyć elektronicznie. Jest to wygodna dla kredytobiorcy forma, ponieważ bez wychodzenia z domu może starać się o kredyt gotówkowy.

Cała procedura kredytowania przebiega na odległość, a zainteresowany kredytem nie musi udawać się do oddziału banku celem złożenia dokumentów i podpisów. Decyzja o przyznaniu kredytu może zapaść nawet w ciągu kilku minut, a pieniądze jeszcze tego samego dnia trafiają na konto kredytobiorcy. 

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation