Jaki jest koszt kredytu remontowego? Policzmy razem

Masz dom, który aż prosi się o remont, ale wciąż brakuje Ci środków finansowych na ten cel? Szeroka oferta kredytów gotówkowych pozwoli Ci pozyskać dodatkowe fundusze. Dziś każde marzenie może się spełnić.

Kredyt na remont domu lub mieszkania

Stary, zniszczony dom też może przemienić się w wyjątkowe lokum. Wystarczy trochę zaangażowania, dobry projekt i ekipa fachowców, by móc mieszkać wygodnie. Problemem mogą okazać się jednak kwestie finansowe. I ten problem da się jednak rozwiązać. Każda osoba posiadająca stałe źródło dochodu i płynność finansową, spełniająca kryteria banku, może otrzymać na przykład kredyt gotówkowy na remont. Wystarczy zapoznać się z ofertami banków i znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy.

Ile trzeba zapłacić za remont?

Remont domu zawsze kojarzy się z ogromnymi kosztami, wyrzeczeniami, nawałem pracy oraz ekipą remontową, która opóźnia prace. Jednak w praktyce może być inaczej. Remont domu może uskrzydlić, dodać energii i chęci do życia.

Kredyt na remont domu lub mieszkania

Jaki jest koszt kredytu na remont salonu?

Potrzebujesz gotówki na remont salonu? Jeszcze dziś odwiedź FinAi.pl i sprawdź, czy znajdziesz odpowiedni dla siebie kredyt gotówkowy!

Jakie są jednak koszty remontu? Odpowiedź na to pytanie jest otwarta. Koszty remontu wyliczać należy zawsze indywidualnie, bo zależą one od kilku czynników, m.in. od wielkości i zakresu prac, rodzaju i gatunku użytych materiałów oraz od wynagrodzenia ekipy remontowej. Średnio przyjmuje się, że koszty gruntownego remontu stumetrowego domu wynieść mogą blisko 130 000 zł. Sama wymiana dachu to 30 000 zł, elewacja budynku – około 16 000 zł, wymiana stolarki drzwiowej i okiennej – 8 000 zł, podłogi – 13 000 zł, przyłącza elektryczne – 3 000 zł, sufity i ściany – około 9 000 zł. Koszty remontu mogą oczywiście wzrosnąć, jeśli wysokie są wymagania właściciela domu. Podane ceny są bowiem cenami za produkty średniej jakości, zaś te z najwyższej półki mogą kosztować nawet kilkaset procent więcej.

Kredyt gotówkowy na remont – jak wybrać?

Osoby zdecydowane na gruntowne zmiany mogą skorzystać z propozycji banków lub firm udzielających pożyczek. Kredyt gotówkowy online to wygodna opcja dla nowoczesnych kredytobiorców. Bez wychodzenia z domu można złożyć wniosek o przyznanie kredytu.

Jeśli kredytobiorca spełnia wymagania banku, jeszcze tego samego dnia, często już po kilku minutach, może otrzymać pozytywną decyzję kredytową. Ale jak wybrać kredyt? Sprawa wcale nie jest trudna. Wystarczy skorzystać z praktycznego narzędzia, jakim jest kalkulator kredytu gotówkowego. Po wpisaniu wymaganych informacji, w przeciągu kilku sekund kalkulator kredytu gotówkowego przeprowadzi symulację kosztów kredytu, wysokości rat oraz wskaże, który kredyt gotówkowy jest najtańszy.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation