Jaki jest koszt kredytu na remont? Zobacz więcej!

Remont domu to poważne przedsięwzięcie, wymagające ogromnego nakładu pracy i środków finansowych. Jednak upragnionych zmian nie można ciągle odkładać na później. Ile kosztuje remont domu? Czy kredyt na remont to dobre rozwiązanie?

Kredyt na remont domu

Pięknie umeblowany i wykończony dom to marzenie wielu rodzin. Jednak nie zawsze marzenia są łatwe do spełnienia. Gruntowny remont to nie tylko zakup nowych mebli, ale i poważne zmiany w całym domu.

Mogą okazać się konieczne takie prace jak wylewki, zmiana poszycia dachowego, wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej czy elektrycznej. Na to wszystko potrzeba niemałych nakładów pracy oraz pieniędzy. Co więcej, dom czy mieszkanie należy przygotować do remontu, czyli m.in. wywieźć zbędne rzeczy, zabezpieczyć rzeczy cenne, znaleźć odpowiednią ekipę remontową oraz zapewnić środki finansowe na pokrycie kosztów remontu. Kredyt gotówkowy może być jedną z możliwych opcji pozyskania tak znacznej sumy.

Jak zarobić na swoim weselu?

Jak zarobić na swoim weselu?

Wesele to impreza, którą zapamiętamy do końca życia. Słynie również z tego, że nieźle „suszy” kieszenie. Czy można w jakiś sposób zarobić na ślubie?

Ile kosztuje remont?

Koszt remontu domu zależy od rozmiaru prac. Jeśli dom wymaga wymiany pokrycia dachowego, stolarki okiennej i drzwiowej, wzmocnienia konstrukcji, wykonania instalacji centralnego ogrzewania, przygotowania kotłowni, łazienki, podłóg i ścian, całkowity koszt przekroczyć może nawet 100 000 zł. Jak wynika ze średnich cen usług w branży budowlanej, za wymianę dachu – całej konstrukcji, więźby i poszycia – wraz z robocizną zapłacić trzeba około 30 000 zł.

Natomiast przykładowo za instalację ogrzewania podłogowego na powierzchni 80 m2 – około 8 000 zł. Oczywiście można próbować negocjować ceny usługi z firmą remontową, jednak wydatki i tak będą znaczne. Osoby zdecydowane na przeprowadzenie kosztownego remontu mogą jednak  skorzystać z ofert banków, posiadających wiele produktów finansowych, spośród których można wybrać najtańszy kredyt gotówkowy.

Jak wybrać atrakcyjny kredyt?

Kredyt gotówkowy na remont domu w różnych bankach może być inaczej oprocentowany i inne mogą być jego koszty. Aby wybrać najlepszą i najtańszą ofertę, warto poświęcić trochę czasu. Dla ułatwienia skorzystać można z opcji mobilnego wyliczenia kosztów. Kalkulator kredytu gotówkowego jest narzędziem, które po wpisaniu odpowiednich danych przeprowadza wstępną symulację kosztów kredytu.

Po wybraniu optymalnej oferty możemy już składać elektroniczny wniosek o przyznanie kredytu. Wówczas wszystkie informacje, zgody oraz oświadczenia przesyłane są do banku online i w ten sam sposób zapada decyzja o przyznaniu środków. Kredyt gotówkowy online to wielka wygoda – cała procedura odbywa się bowiem na odległość. Każda osoba posiadająca zdolność kredytową oraz spełniająca wymagania banku nie powinna mieć problemu z uzyskaniem kredytu gotówkowego na remont domu.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation