Jaki jest koszt kredytu na remont salonu?

Salon to serce każdego domu. To tu odpoczywamy po pracy, spędzamy czas z rodziną i znajomymi. Czy ta reprezentacyjna część Twojego mieszkania wymaga remontu? Być może warto rozważyć zaciągnięcie kredytu gotówkowego na realizację tych planów?

Kredyt na remont domu lub mieszkania

Pięknie wyposażony salon, urządzony w nowoczesnym lub klasycznym stylu – to miejsce, gdzie może spotykać się i wspólnie spędzać czas cała rodzina. Wykończenie i umeblowanie salonu nie jest jednak sprawą tanią. Im bardziej śmiałe pomysły na aranżację, tym większe koszty.

Jak wybrać kredyt na remont mieszkania?

Jak wybrać kredyt na remont mieszkania?

Kredyt na remont to dodatkowe pieniądze udzielone przez bank, które przeznaczone są na remont mieszkania. Czy to się opłaca? Czy warto wziąć pożyczkę na remont mieszkania?

Jak zatem spełnić swe plany o funkcjonalnym, stylowym salonie? Być może warto rozważyć zaciągnięcie kredytu gotówkowego właśnie na ten cel? Wśród szerokiego wachlarza produktów finansowych każdy zainteresowany z powodzeniem znajdzie dla siebie najtańszy kredyt gotówkowy. Wystarczy tylko spełnić wymagania kredytodawcy.

Ile kosztuje remont salonu?

Średni koszt wykończenia salonu połączonego z jadalnią, o powierzchni około 25 m2, biorąc pod uwagę cały zakres prac – od pomalowania ścian i sufitu, przez ułożenie podłóg, aż po umeblowanie i zainstalowanie kominka – może wynieść ponad 26 000 zł (sufity, ściany i podłoga – 9200 zł, kominek – 7000 zł, meble – 8800 zł, oświetlenie – 1200 zł). W tej cenie wybrać można produkty dobrej jakości, ale nie z najwyższej półki. Jeśli wymagania użytkownika będą większe, wyższa będzie i kwota, którą przeznaczyć trzeba na remont salonu. 

Kredyt gotówkowy na remont salonu

Wydatek rzędu 30 000 zł na remont to znaczne obciążenie dla domowego budżetu, dlatego jedną z opcji do rozważenia jest tu kredyt remontowy. Ale jak wybrać najtańszy kredyt gotówkowy? Sprawa ta nie jest wcale trudna – wystarczy posłużyć się mobilnym, praktycznym narzędziem, jakim jest kalkulator kredytu gotówkowego, który na podstawie wpisanych danych obliczy przybliżone koszty kredytu. Kalkulator pomaga również oszacować wstępną zdolność kredytową oraz podjąć decyzję, do którego banku złożyć wniosek kredytowy.

Dziś, w dobie Internetu, nawet rozpatrywanie wniosków kredytowych może przebiegać niezwykle sprawnie – w trybie online. Kredytobiorca składa wniosek o przyznanie kredytu w formie elektronicznej i w takiej samej formie przesyła do banku potrzebne zgody i oświadczenia. Bez wychodzenia z domu, spełniając tylko wymagania kredytodawcy, każdy zainteresowany może otrzymać kredyt gotówkowy online. Decyzja banku zapada zwykle bardzo szybko, często nawet po kilku minutach, a kredytobiorca ma szansę jeszcze tego samego dnia otrzymać pieniądze na wskazany rachunek bankowy.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation