Jaki jest koszt kredytu na remont łazienki? Dowiedz się tutaj!

Remont łazienki to nie lada wyzwanie. Trzeba wykazać się sporym zaangażowaniem, znajomością tematu oraz przede wszystkim posiadać środki finansowe na pokrycie kosztów tego przedsięwzięcia. Jest to inwestycja na długie lata, dlatego na materiałach i fachowcach nie warto oszczędzać. Czy warto w takim razie rozważyć zaciągnięcie kredytu na remont łazienki?

Kredyt na remont łazienki

Każda rodzina marzy o wygodnej, funkcjonalnej, przestronnej łazience. Najlepiej od razu z wanną i prysznicem, pralką i suszarką. Co jednak zrobić, gdy codzienne wydatki nie pozwalają na sukcesywne odkładanie pieniędzy na planowany remont? Banki i firmy pożyczkowe posiadają w swych ofertach specjalne produkty, a wśród nich kredyt gotówkowy na pokrycie kosztów remontu. Może to być alternatywa, która pozwoli na zrealizowanie planów o nowej i pięknej łazience.

Ile kosztuje remont łazienki?

Remont łazienki to znaczny wydatek. Kiedy w grę wchodzą prace związane z wymianą instalacji, skuciem starych i położeniem nowych płytek, a także zakup całego wyposażenia, za całość zapłacić można nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Analizując średnie ceny, można wywnioskować, że remont łazienki o powierzchni 5 m2 kosztuje około 13 000 zł. Jednak w praktyce całkowity koszt prac remontowych i materiałów trudno z góry oszacować z góry.

Aż 11 banków robi przerwę techniczną w ten weekend! Wypłać wcześniej pieniądze

Aż 11 banków robi przerwę techniczną w ten weekend! Wypłać wcześniej pieniądze

Spora ilość banków zaplanowało w ten weekend prace serwisowe. Co to oznacza dla klientów? W niektórych przypadkach będą musieli wypłacić pieniądze wcześniej.

Już same ceny płytek są dość zróżnicowane. Jedne kosztują 40 zł, a inne nawet 300 zł za m2. Natomiast za ich położenie jedne firmy żądają 40 zł, a inne 90 zł/m2. Ceny wanien i kabin prysznicowych też są różne: wahają się od 300 zł do nawet 10 000 zł–12 000 zł. Za same baterie zapłacić można nawet 1 500 zł, podobnie za umywalkę i szafki łazienkowe.

Kredyt gotówkowy na remont łazienki

Aby pokryć wszystkie koszty związane z remontem łazienki, można zaciągnąć kredyt gotówkowy. Wystarczy spędzić trochę czasu przed komputerem, aby poznać oferty banków i wybrać najtańszy kredyt gotówkowy. W tym celu warto skorzystać z mobilnej aplikacji, jaką jest kalkulator kredytu gotówkowego. Narzędzie to szybko i sprawnie wykona symulację kosztów kredytu.

Dziś, korzystając z Internetu, jeszcze wygodniej można przeprowadzić wszystkie formalności związane z pozyskaniem kredytu. Wystarczy skorzystać z takiej propozycji jak kredyt gotówkowy online. Tu cała procedura – od złożenia wniosku po wypłatę środków – odbywa się zdalnie. Spełniając wymagania kredytodawcy, można liczyć na pozytywną weryfikację wniosku, a w takim przypadku pieniądze jeszcze tego samego dnia mogą znaleźć się na koncie kredytobiorcy.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation