Jaki jest koszt kredytu na remont kuchni? Dowiedz się tutaj!

Marzysz o pięknej, funkcjonalnej kuchni? Twoje marzenie teraz może się spełnić. Potrzeba jednak na to środków finansowych. Skąd je wziąć? Czy kredyt na remont kuchni to dobre rozwiązanie?

Kredyt na remont domu

Wygodna, funkcjonalna kuchnia to marzenie wielu nowoczesnych pań domu. Za to marzenie jednak często należy sowicie zapłacić. Sposobem na znalezienie środków na pokrycie kosztów remontu kuchni może być specjalny kredyt gotówkowy.

Ile kosztuje remont kuchni?

Wysokość kosztów, które musimy ponieść, planując remont kuchni, zależy od zakresu planowanych prac. Jeżeli w grę wchodzi generalny remont od A do Z, na ten cel przeznaczyć trzeba nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Przed rozpoczęciem remontu należy znaleźć odpowiedni projekt lub zatrudnić projektanta, który taki projekt przygotuje. Następnie należy umówić ekipę remontową. Usługi remontowe w Polsce nie są tanie. Znacznie więcej trzeba zapłacić fachowcom w Warszawie niż w innych miastach, jednak i w mniejszych miejscowościach na wynagrodzenie profesjonalnej ekipy wydać trzeba od kilku do kilkunastu tysięcy złotych.

Jak zarobić na swoim weselu?

Jak zarobić na swoim weselu?

Wesele to impreza, którą zapamiętamy do końca życia. Słynie również z tego, że nieźle „suszy” kieszenie. Czy można w jakiś sposób zarobić na ślubie?

Położenie płytek na podłogę to koszt średnio 45 zł za m2, za wykonanie mebli kuchennych na wymiar trzeba z kolei zapłacić od 800 zł do 2500 zł za metr bieżący. Za dobrej jakości stół zapłacimy około 1000 zł, za jedno krzesło – około 400 zł. Poza dobrymi gatunkowo meblami kuchennymi najwięcej może nas kosztować sprzęt AGD. Markowa, funkcjonalna i obszerna lodówka to wydatek rzędu 5000 zł, kuchenka z piekarnikiem – około 2500 zł, tyle samo zapłacić trzeba za oszczędzającą wodę zmywarkę do naczyń o wysokiej klasie energetycznej. Skąd wziąć pieniądze na to wszystko? Rozwiązaniem może być kredyt gotówkowy na remont.

Kredyt przez Internet

Poświęcając nieco czasu, możemy zapoznać się z propozycjami różnych banków, analizując oferty na ich stronach internetowych. Natomiast kalkulator kredytu gotówkowego to narzędzie, które przeprowadzi wstępną symulację kosztów kredytu, wysokości rat oraz oprocentowania.

Przy jego pomocy można porównać oferty kredytowe i wybrać najtańszy kredyt gotówkowy, a wniosek o jego przyznanie złożyć elektronicznie. Ta wygodna forma kredytowania to nowoczesne rozwiązanie dla klientów, którzy nie lubią tracić czasu w kolejkach. Kredyt gotówkowy online to także możliwość szybkiego otrzymania środków. Pozytywna decyzja kredytowa może bowiem zapaść jeszcze tego samego dnia, a pieniądze na koncie pojawią się szybko i bez potrzeby wychodzenia z domu. Każda osoba posiadająca zdolność kredytową nie powinna mieć problemu z otrzymaniem kredytu na remont.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation