Czy warto wziąć kredyt gotówkowy na remont domu?

Dom jak z bajki – to marzenie bardzo wielu osób. Można je spełnić, posiadając wystarczającą ilość wolnych środków. Jedną z możliwości ich pozyskania jest kredyt gotówkowy na remont domu.

Kredyt na remont domu - FinAi.pl

Kiedy dom wymaga generalnego remontu, wiele osób zastanawia się, skąd wziąć pieniądze na ten cel. Dostępne rozwiązania oferują różne banki. Każda osoba spełniająca wymagania kredytodawcy, posiadająca stałe źródło dochodu oraz płynność finansową, może starać się o najtańszy kredyt gotówkowy na remont.

Jak zarobić na swoim weselu?

Jak zarobić na swoim weselu?

Wesele to impreza, którą zapamiętamy do końca życia. Słynie również z tego, że nieźle „suszy” kieszenie. Czy można w jakiś sposób zarobić na ślubie?

W prosty sposób, nawet bez wychodzenia z domu i potrzeby wypełniania licznych dokumentów, zgód i oświadczeń, można otrzymać kredyt gotówkowy na remont domu.

Ile kosztuje remont domu?

Remont domu może pochłonąć mnóstwo pieniędzy. Wszystko zależy od zakresu planowych prac.Przyjmuje się, że za generalny remont stumetrowego domu przy użyciu średniej jakości materiałów zapłacić trzeba około 130 000 zł. Na kwotę tę składają się: wymiana dachu, okien, drzwi, instalacji, wykonanie elewacji, położenie podłóg, malowanie i prostowanie ścian i sufitów. Oczywiście osoby, które chcą przeprowadzić remont przy wykorzystaniu takich materiałów jak naturalne drewno czy kamień, muszą liczyć się z poniesieniem jeszcze wyższych kosztów. Remontu jednak nie warto odkładać w nieskończoność. W przypadku braku wystarczających środków na pokrycie jego kosztów, można rozejrzeć się za atrakcyjnie oprocentowanym kredytem na ten cel.

Kredyt gotówkowy na remont domu – jak znaleźć najlepszą ofertę?

Remont domu kosztuje – kredyt może być natomiast odpowiedzią na pytanie, skąd wziąć wystarczającą ilość środków na ten cel. Jak wybrać najtańszy kredyt gotówkowy? Nie jest to wcale takie trudne. Kalkulator kredytu gotówkowego jest narzędziem, które szybko i sprawnie porówna oferty kredytowe różnych instytucji, zestawi ze sobą koszty oraz wskaże najkorzystniejszą opcję.

Wystarczy kilka minut spędzonych przed komputerem, aby wybrać kredyt gotówkowy oraz złożyć wniosek o jego przyznanie. Kredyt gotówkowy online można zaciągnąć, nie wychodząc z domu. Decyzja kredytowa zapada zdalnie, a zainteresowany w przeciągu kilku minut może otrzymać informację, czy kredyt gotówkowy został mu przyznany. Jest szansa, że jeszcze tego samego dnia pieniądze znajdą się na jego koncie. Co więcej, kredyt celowy na remont domu może okazać się tańszy niż zwykły kredyt konsumpcyjny.

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation