Zabiegi plastyczne na raty – czy warto rozważyć ten pomysł?

Obecnie w ratach można spłacać niemal każdy zakupiony sprzęt czy usługę, w tym usługi medyczne. Zabiegi plastyczne na raty stają się coraz bardziej popularne. Jest to praktyczny sposób sfinansowania zabiegu, który pozwala na regulację zobowiązania stopniowo, bez konieczności czynienia jednorazowego wydatku, który w przypadku operacji i zabiegów może być spory.

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Zabiegi plastyczne na raty – w zasięgu ręki

Operacje plastyczne już jakiś czas temu przestały być „zarezerwowane” wyłącznie dla gwiazd show biznesu. Dziś z zabiegów poprawiających urodę korzystają wszystkie zainteresowane osoby, niezależnie od płci, wieku, zawodu czy statusu społecznego. Klinik chirurgii plastycznej w Polsce jest wiele i wciąż przybywają kolejne.

Kredyt gotówkowy Bank Pocztowy

Kredyt gotówkowy Bank Pocztowy

Jakie są warunki kredytu gotówkowego w Bank Pocztowy?

Wiele z nich prezentuje wysoki standard usług i cały wachlarz przeróżnych zabiegów. Operacje plastyczne, pomimo swej rosnącej popularności, niestety nie tanieją. Ich koszty są znaczne, dlatego jeszcze niedawno były poza zasięgiem przeciętnie zarabiającej osoby. Dziś sprawy związane ze sfinansowaniem zabiegów wyglądają nieco inaczej. Banki oraz firmy pożyczkowe rozszerzyły swe oferty dla nowej grupy klientów, którą są właśnie osoby pożyczające pieniądze na pokrycie kosztów leczenia wszelkiego rodzaju.

Operacje plastyczne – ile kosztują?

Operacje plastyczne to spory wydatek. Ceny w całej Polsce są dość zróżnicowane, bowiem zależą od kilku czynnikó.w, m.in. do wielkości i renomy kliniki oraz sławy lekarzy w niej pracujących. Czym lepsza i bardziej znana klinika, tym zazwyczaj wyższa cena zabiegu. Średnia cena za powiększanie piersi wynosi 13 432 zł, przy czym najniższa cena to 3 000 zł, natomiast najwyższa to około 24 600 zł. Powiększanie piersi przy użyciu własnej tkanki tłuszczowej jest tańsze niż przy zastosowaniu implantów – taki zabieg można wykonać już za 5000 zł. Średnia cena za powiększanie ust to z kolei 4000 zł, za korektę odstających uszu 3 000 zł, za lifting twarzy i ciała 4000 zł.

Zabiegi na kredyt gotówkowy

Nie chcąc rezygnować z planów poprawy wyglądu lub/i polepszenia zdrowia, wiele osób zaciąga kredyt gotówkowy. W celu wybrania najkorzystniejszej oferty i znalezienia najtańszego kredytu gotówkowego warto sięgnąć po taką pomoc jak kalkulator kredytu gotówkowego, który sprawnie przeprowadzi symulację kosztów kredytu.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na zabiegi plastyczne. KLIKNIJ I POLICZ

Po dokonaniu wyboru warto rozważyć złożenie wniosku kredytowego w formie elektronicznej. Kredyt gotówkowy online jest wygodnym rozwiązaniem. W tym przypadku cała procedura rozpatrywania wniosku przebiega zdalnie – zainteresowany nie musi udawać się do siedziby banku. Często decyzja co do przyznania kredytu zapada w ciągu kilku minut, a pieniądze jeszcze tego samego dnia trafiają na konto kredytobiorcy.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation