Usuwanie blizn – pożyczka jako sposób sfinansowania zabiegu

Rany po trądziku, skaleczeniu czy operacji mogą z czasem zmienić się bardzo nieatrakcyjnie wyglądające blizny. Kiedy blizny znajdują się w widocznych miejscach, wywołują skrępowanie i znaczny dyskomfort. Nie zawsze dla się je skutecznie zamaskować, jednak są skuteczne sposoby na ich zupełne usunięcie.

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Dziś usuwanie blizn jest możliwe. W większości przypadków da się je całkowicie wyeliminować. Wszystko zależy oczywiście od miejsca położenia blizny, jej głębokości, rozmiaru, koloru i wieku. Czym głębsza i starsza blizna, tym więcej pracy i zaangażowania trzeba włożyć w jej usunięcie. Najnowocześniejsze metody usuwania blizn, przy użyciu laserów, pozwalają skutecznie ukryć blizny nawet po cesarskim cięciu, po poparzeniach, urazach mechanicznych oraz trądziku. Wiązka laserowa, uderzając w miejsce blizny, doprowadza do wytworzenia mikrootworów i usunięcia znacznej części tkanki łącznej.

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Każdy przyszły kredytobiorca staje przed pytaniem: jaką mam szansę na kredyt i jaką ratę miesięczną będę spłacał, jeśli go dostanę? W takiej sytuacji można skorzystać z pomocy naszego kalkulatora kredytowego. W tym artykule odpowiadamy na pytanie, do czego jest przydatny.

Proces gojenia rany rozpoczyna się na nowo, lecz przebiega bardziej równomiernie, a efekty są widoczne już po kilku tygodniach. Inną metodą leczenia blizn jest mezoterapia. W tym przypadku w miejsce blizny wstrzykiwany jest preparat na bazie kwasu hialuronowego, który zwiększa napięcie i nawilżenie skóry, przez co łatwiej jest się jej regenerować.

Ile trzeba zapłacić za usuwanie blizn?

Leczenie blizn nie jest refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, dlatego osoba zdecydowana na zabieg, koszty leczenia musi pokryć z własnej kieszeni. W Polsce wiele klinik oraz gabinetów kosmetologii estetycznej w swej ofercie posiada m.in. laserowe leczenie blizn. Ceny są dość zróżnicowane. Z wyliczeń wynika, że średnia cena za usuwanie blizn laserem wynosi 306 zł, przy czym najniższa cena to 50 zł, natomiast najwyższa to 1 200 zł. Natomiast średni koszt usuwania blizn przy pomocy mezoterapii igłowej wynosi 520 zł (najniższa cena to 149 zł, a najwyższa to 2399 zł).

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na zabiegi plastyczne. KLIKNIJ I POLICZ

Kredyt gotówkowy na leczenie blizn

Osoby zainteresowane usunięciem przeszkadzających im blizn mogą skorzystać z szerokiej oferty banków oraz firm pożyczkowych, zaciągając kredyt gotówkowy specjalnie na pokrycie kosztów związanych z zabiegiem. Posiadając stałe źródło dochodu oraz dobrą historię kredytową, możemy starać się o najtańszy kredyt gotówkowy.

Propozycję banków możemy natomiast poznać, korzystając m.in. z kalkulatora kredytu gotówkowego. Przeprowadza on wstępną symulację kosztów związanych z kredytem. Dla jeszcze większej wygody klientów banki udostępniły wygodną formę składania i rozpatrywania wniosków o kredyt gotówkowy. Dziś, korzystając z internetu, możemy starać się o kredyt gotówkowy online.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation