Usuwanie blizn – kredyt sposobem sfinansowania zabiegu?

Najnowsze technologie pozwalają na skuteczne usuwanie blizn – bez bólu i nieprzyjemnych doświadczeń. Za taki zabieg trzeba jednak sporo zapłacić. Skąd wziąć pieniądze na usuwanie blizn? Czy kredyt na ten cel to dobre rozwiązanie?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Blizny potrądzikowe na twarzy, ramionach, plecach, to przykry i wstydliwy problem, często tuszowany pod maską z pudru i ubraniami. Głębokie blizny pooperacyjne także mogą prowadzić do znacznego komfortu. Zdarza się, że kobiety, które rodziły poprzez cesarskie cięcie, odczuwają duży dyskomfort i zdecydowanie unikają np. noszenia dwuczęściowego stroju kąpielowego.

Jak wpisywać kod PIN w miejscu publicznym?

Jak wpisywać PIN w miejscu publicznym?

Jak ukryć kod PIN przed oczami osób trzecich? Jak nie dopuścić do sytuacji, w której kod PIN został skradziony?

Wielokrotnie po szwie pozostaje znaczne zgrubienie, które pomimo upływu czasu, nie blaknie i rzuca się w oczy. Jeszcze do niedawna walka z bliznami po operacjach, skaleczeniach, ospie czy trądziku była walką z wiatrakami. Nie dość, że skutek był niewielki, to zabiegi często trwające nawet kilka godzin przebiegały w bólu i cierpieniu pacjenta. Najnowsze metody usuwania blizn z zastosowaniem laserów ograniczają odczucie bólu do minimum. Za takie leczenie blizn trzeba jednak sporo zapłacić.

Ile kosztuje usuwanie blizn?

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na zabiegi plastyczne. KLIKNIJ I POLICZ

Każda blizna jest inna – ma inny kolor, wiek, głębokość, rozmiar. Im starsza i głębsza, tym trudniej ją usunąć. Dlatego każdy zabieg usuwania blizn prowadzony jest według indywidualnego harmonogramu. Nie można jednoznacznie powiedzieć, że blizna teoretycznie niezbyt głęboka zniknie już po pierwszym kontakcie z laserem. Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, trudno jest także z góry wskazać, ile za usunięcie blizny trzeba zapłacić.

Ceny za zabieg usuwania blizny mogą się różnić w zależności od położenia oraz renomy gabinetu, w którym leczenie ma być prowadzone. Średnia cena za usuwanie blizn laserem wynosi 306 zł, przy czym najniższa cena to 50 zł, natomiast najwyższa cena waha się w granicach 1200 zł.

Kredyt gotówkowy na usuwanie blizn

Osoby zdecydowane na leczenie blizn mogą rozważyć zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Jest to propozycja skierowana do tych pacjentów prywatnych gabinetów lekarskich, którzy posiadają stałe źródło dochodu. Banki oraz inne instytucje finansowe przedstawiają bogatą ofertę różnych kredytów i pożyczek, spośród których każdy zainteresowany może wybrać dla siebie najtańszy kredyt gotówkowy. Kalkulator kredytu gotówkowego może w tym przypadku okazać się bardzo pomocny. Po uzyskaniu wymaganych informacji przeprowadzi symulację kosztów różnych produktów, co ułatwi podjęcie decyzji.

Komiks "Szybka decyzja"

Szybka decyzja [komiks FinAi]

Też nie lubisz długo czekać na odpowiedź?

Każda osoba korzystająca z internetu może złożyć wniosek o kredyt gotówkowy online. Jest to propozycja bardzo wygodna, ponieważ bez konieczności wychodzenia z domu można otrzymać kredyt gotówkowy. Często jeszcze tego samego dnia pieniądze wpływają na rachunek bankowy kredytobiorcy.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation