Szybka pożyczka na operację plastyczną – czy to się opłaca?

Operacje plastyczne, dawniej zarezerwowane dla ludzi bogatych, dziś są w zasięgu możliwości każdej kobiety i mężczyzny, którzy marzą o nieskazitelnym wyglądzie. Ile kosztuje operacja plastyczna i skąd wziąć pieniądze na ten cel?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Klinik zajmujących się medycyną estetyczną w Polsce z roku na rok przybywa, tak jak przybywa osób, które rozważają oraz decydują się na poprawę swojego wyglądu. Chirurgia plastyczna to bogata oferta przeróżnych zabiegów i operacji. Do najpopularniejszych należą te zmieniające wielkość i kształt piersi, nosa, ust. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni poprawiają proporcję sylwetek, poddając się odsysaniu tłuszczu na brzuchu, udach, pośladkach.

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Każdy przyszły kredytobiorca staje przed pytaniem: jaką mam szansę na kredyt i jaką ratę miesięczną będę spłacał, jeśli go dostanę? W takiej sytuacji można skorzystać z pomocy naszego kalkulatora kredytowego. W tym artykule odpowiadamy na pytanie, do czego jest przydatny.

Aby odmłodzić wygląd twarzy, usunąć nadmiar skóry oraz zmarszczki, coraz więcej osób wybiera zabiegi liftingujące. Operacje poprawiające urodę nie są jednak tanie.

Operacje plastyczne – ile kosztują?

Kliniki chirurgii plastycznej posiadają swoje cenniki. Cena tego samego zabiegu w różnych placówkach może się diametralnie różnić, jest ona bowiem zależna od co najmniej kilku czynników.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na zabiegi plastyczne. KLIKNIJ I POLICZ

Przeważnie w grę wchodzą: renoma kliniki, jej położenie oraz sława i kompetencja zatrudnionych w niej lekarzy. Jednak porównanie cen wskazuje, że średnio za: operację powłok brzucha zapłacić trzeba około 13 000 zł, chirurgiczny lifting twarzy – 14 000 zł, korekcję nosa – 9000 zł, uszu – 4000 zł, ust – 4600 zł, a powiększanie piersi – 14 000 zł. Ceny operacji plastycznych są wysokie i często przekraczają możliwości finansowe osób zdecydowanych na leczenie. Rozwiązaniem może być kredyt gotówkowy.

Kredyt gotówkowy na pokrycie kosztów związanych z operacją

Szeroki wachlarz produktów banków i innych instytucji finansowych pozwala wyszukać najtańszy kredyt gotówkowy i dostosować wysokość rat do możliwości finansowych. Ciekawą opcją dla zapracowanych osób są kredyty udzielane online. Cała procedura przebiega szybko i sprawnie. Klient może poznać produkty banków korzystając z internetu, a kalkulator kredytu gotówkowego porówna i przeprowadzi symulację kosztów.

Po wybraniu odpowiedniej oferty osoba zainteresowana może elektronicznie złożyć wniosek o kredyt gotówkowy. Często jeszcze tego samego dnia banki podejmują decyzję co do wniosku kredytowego. Osoby posiadające stałe źródło dochodu oraz dobrą historię kredytową nie powinny mieć problemu z otrzymaniem kredytu gotówkowego online.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation