Stomatologia estetyczna – kredyt jako sposób sfinansowania?

Piękny uśmiech może sporo kosztować! Leczenie stomatologiczne to znaczny wydatek. Banki oferują jednak kredyty gotówkowe na pokrycie kosztów leczenia. Czy stomatologia estetyczna na kredyt to dobre rozwiązanie?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Śnieżnobiałe, równe i kształtne zęby to marzenie wielu osób. Hollywoodzki uśmiech może jednak wiele kosztować. Za przywrócenie atrakcyjności zębom zapłacić trzeba nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Ile kosztują zabiegi stomatologii estetycznej?

Najczęstszym problemem stomatologicznym, który dotyka młode pokolenie, są wady zgryzu prowadzące do powstawania nierówności oraz szpar pomiędzy zębami. Leczenie ortodontyczne rozpoczęte nawet dość wcześnie może kosztować sporo pieniędzy. Założenie aparatu ortodontycznego na jeden łuk to wydatek rzędu 3000 zł, a nie jest to jedyny koszt. Leczenie może trwać nawet kilka lat, a w tym czasie aparaty wymieniane są na inne. Stomatologia estetyczna to również licówki, korony czy implanty.

Jak wpisywać kod PIN w miejscu publicznym?

Jak wpisywać PIN w miejscu publicznym?

Jak ukryć kod PIN przed oczami osób trzecich? Jak nie dopuścić do sytuacji, w której kod PIN został skradziony?

Licówki nałożone na powierzchnię naturalnego zęba świetnie kamuflują wszelkie jego niedoskonałości. Jednak założenie jednej licówki to wydatek rzędu kilkuset złotych, a tej najbardziej trwałej – 2 500 zł. Implanty wypełniające braki w uzębieniu kosztują jeszcze więcej. Ceny różnią się w zależności od modelu implantu i wahają się od 1800 zł do nawet 4000 zł. Na implant zakładana jest korona protetyczna, za którą trzeba zapłacić dodatkowo minimum 1300 zł. Wysoki koszt tych zabiegów często przekracza możliwości finansowe pacjentów. Możliwym wyjściem z tej sytuacji jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego na zabiegi stomatologiczne.

Stomatologia estetyczna – jak znaleźć kredyt gotówkowy?

Banki oraz firmy udzielające pożyczek coraz częściej kierują swe oferty do różnych grup, m.in. do pacjentów. Szeroka oferta kredytowa pozwala każdej osobie spełniającej wymagania kredytodawcy zaciągnąć kredyt gotówkowy na pokrycie kosztów leczenia. Pacjent, który ma stałe źródło dochodów oraz nie posiada zaległości w regulowaniu innych zobowiązań, ma szansę pożyczyć pieniądze na korzystnych warunkach.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na zabiegi stomatologiczne. KLIKNIJ I POLICZ

Kalkulator kredytu gotówkowego jest pomocnym narzędziem, przy użyciu którego można porównać oferty i wybrać najtańszy kredyt gotówkowy. Natomiast kredyt gotówkowy online to opcja najwygodniejsza – tu cały proces, od złożenia wniosku przez jego weryfikację aż po decyzję kredytową, przebiega na odległość. Kredytobiorca wszystkie wymagane dokumenty przesyła elektronicznie i nie musi nawet wychodzić z domu. Często wniosek o kredyt gotówkowy rozpatrywany jest jeszcze tego samego dnia.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation