Rozważasz kredyt na operację zatok? Poznaj najistotniejsze informacje!

Przewlekłe zapalenie zatok to przykra i dokuczliwa dolegliwość. Chcąc się z nią uporać, można rozważyć operacyjne metody leczenia, które – pomimo swojej wysokiej ceny – okazują się być najbardziej skuteczne. W przypadku braku wystarczających środków pomocny w sfinansowaniu leczenia może się okazać kredyt gotówkowy.

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Zapalenie zatok to choroba objawiająca się brakiem swobody oddychania, któremu towarzyszą dokuczliwe bóle głowy. Do przyczyn zapalenia zatok mogą należeć takie dolegliwości jak astma, polipy nosa, nieżyt nosa na tle alergicznym, przeziębienie, a także skrzywienie przegrody nosowej. Nieleczony stan zapalny może przerodzić się w ostre zapalenie zatok, objawiające się gorączką, silnymi bólami głowy oraz ropną wydzieliną z nosa, a w konsekwencji – w przewlekłe zapalenie, utrudniające codzienne funkcjonowanie. Wówczas towarzyszą mu takie objawy jak chronicznie zatkany nos, katar, ból głowy czy uczucie obrzęku nosa.

Ile kosztuje operacja zatok?

Zapalenie zatok można wyleczyć, decydując się na operację endoskopową FESS. Jest to zabieg polegający na udrożnieniu oraz poszerzeniu ujścia zatok. Jego główną zaletą jest niewielka inwazyjność. Pacjent po przebytym zabiegu nie ma żadnych blizn, co jest niezwykle ważne ze względów estetycznych. Operacja endoskopowa FESS przynosi rezultaty nawet u 90% osób, które poddały się temu zabiegowi. Cena operacji endoskopowej wraz z korektą przegrody nosowej waha się w granicach od 3 do 13 tysięcy złotych.

Inną metodą leczenia jest płukanie zatok za pomocą hydrodebridera. Zabieg ten polega na oczyszczeniu zatok strumieniem roztworu soli fizjologicznej, umożliwiając jednocześnie aplikację leków i antybiotyków. Ten rodzaj płukania zatok zalecany jest przede wszystkim wówczas, gdy leczenie farmakologiczne nie przynosi już pożądanych efektów. Cena zabiegu mieści się w przedziale od 1,800 do 4,500 złotych.

Najtańszy kredyt gotówkowy – jak znaleźć korzystną ofertę?

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na operację zatok. KLIKNIJ I POLICZ

Operacyjne leczenie zapalenia zatok jest niestety dość kosztowne i przekracza możliwości finansowe wielu osób. Sposobem na pozyskanie dodatkowych środków, który z pewnością warto rozważyć w takiej sytuacji, jest kredyt gotówkowy. Jeśli zależy nam na znalezieniu najbardziej korzystnej oferty, możemy skorzystać z praktycznego kalkulatora kredytu gotówkowego.

Dzięki niemu w szybki i wygodny sposób porównamy kilka propozycji i wybierzemy tę najdogodniejszą. Coraz więcej instytucji umożliwia również skorzystanie z kredytu gotówkowego online. W tym przypadku większość formalności możemy dopełnić przez Internet, w zaciszu własnego domu. Pożyczoną sumę możemy przeznaczyć na dowolny cel, m.in. właśnie na pokrycie kosztów leczenia.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation