Pożyczka na powiększanie ust – poznaj najważniejsze fakty

Piękne usta i zmysłowy uśmiech to marzenie wielu kobiet. Dlatego coraz więcej pań podejmuje decyzję o chirurgicznym wypełnieniu ust. Czy zabieg powiększania ust na kredyt to dobre rozwiązanie?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Zmysłowy i uwodzicielski uśmiech dodaje kobiecie pewności siebie; zbyt małe lub niekształtne usta mogą natomiast ją odebrać. Zabiegi powiększania ust wykonywane są w większości klinik chirurgii plastycznej oraz w renomowanych gabinetach kosmetycznych. Do wyboru jest kilka metod, a do najpopularniejszych należą wypełnienia przy użyciu specjalnych implantów oraz mniej inwazyjne ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.

Ile trzeba zapłacić za powiększanie ust?

Mimo iż na zabiegi powiększania ust decyduje się każdego roku tysiące kobiet, są one nadal dość kosztowne. Ich ceny zależą od rodzaju i metody wykonania zabiegu. Każda specjalistyczna klinika posiada własny cennik, a ceny w całej Polsce są dość zróżnicowanie. Na Pomorzu, w centrum kraju oraz przy zachodniej granicy za zabieg trzeba zapłacić znacznie więcej niż w pozostałych regionach. Jednak biorąc pod uwagę średnie ceny, można wyliczyć, że na chirurgiczne powiększanie ust przeznaczyć trzeba nie mniej niż 2000 zł, choć większość klinik oferuje swe usługi za co najmniej 3500 zł.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na zabiegi plastyczne ust. KLIKNIJ I POLICZ

Modelowanie ust przy pomocy implantów to koszt nawet do 8000 zł. Nieco tańsze jest powiększanie ust przy użyciu własnej tkanki tłuszczowej. Efekty zabiegu są długotrwałe i mogą utrzymać się nawet do końca życia. Mniej inwazyjną i tańszą metodą powiększania ust jest ostrzykiwanie ich kwasem hialuronowym. Zabiegi te wykonywane są również w niektórych gabinetach kosmetycznych, a ich koszt wynosi jedynie kilkaset złotych. Efekt zabiegu nie utrzymuje się jednak długo i znika już po kilku miesiącach.

Kredyt gotówkowy na powiększanie ust – jak go znaleźć?

Kobiety marzące o pięknych ustach nie zawsze mają środki, aby sfinansować zabieg ich powiększania. Jednym z rozwiązań jest wówczas zaciągnięcie kredytu gotówkowego na ten cel. Szeroka oferta banków czy firm udzielających pożyczek pozwoli nam znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy.

Eksperci z FinAi radzą: jak nie spóźnić się z ratą kredytu?

Eksperci z FinAi radzą: jak nie spóźnić się z ratą kredytu? Rada 2 jest kluczowa!

Jak nie spóźniać się z ratą i mieć nienaganną historię kredytową? Jak mieć dobry scoring BIK? Eksperci z FinAi mają dla Ciebie praktyczne porady!

 

Jeżeli kredytobiorca posiada zdolność kredytową, stałe źródło dochodu oraz nie zalega z regulowaniem swych zobowiązań, może skorzystać z oferty online, a przy użyciu aplikacji mobilnej przejrzeć oferty kredytowe. Kalkulator kredytu gotówkowego pomaga ustalić wstępne koszty związane ze zobowiązaniem. Kredyt gotówkowy online to świetna oferta dla osób zapracowanych, bowiem cała procedura odbywa się zdalnie.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation