Pożyczka na powiększanie piersi – czy warto z niej skorzystać?

Wiele kobiet nie akceptuje wielkości swych piersi, marząc o ich powiększeniu. Operacja powiększania biustu nie jest jednak tania. Czy warto sfinansować taki zabieg środkami pozyskanymi z pożyczki lub kredytu?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Wielkość oraz kształt piersi można zmienić – jest to osiągnięcie chirurgii plastycznej, z którego korzysta od wielu lat mnóstwo kobiet. Za pomocą odpowiednio dobranych implantów, a w ostatnim czasie również przy użyciu tkanki tłuszczowej pacjentki chirurdzy plastyczni potrafią zmienić rozmiar każdego biustu.

Operacje powiększające piersi są dość popularne na całym świecie, i w Polsce również istnieje wiele klinik specjalizujących się w tego typu zabiegach. Dostępne metody przeprowadzania operacji pozwalają kobietom w krótkim czasie dojść do siebie, a okres rekonwalescencji trwa około 2 tygodnie.

Powiększanie piersi – ile to kosztuje?

Powiększanie piersi to zabieg kosztowny – aby go sfinansować, posiadać trzeba sumę rzędu kilkunastu tysięcy złotych. Powiększanie piersi z zastosowaniem własnej tkanki tłuszczowej wykonać można już od 5000 zł, jednak do ceny doliczyć należy koszty konsultacji lekarskich, badań, szczepień, dojazdów. Jeżeli chodzi o powiększanie biustu przy użyciu specjalnych implantów, koszt operacji jest znacznie wyższy. Średnia cena wypełnienia piersi przy użyciu implantów okrągłych wynosi od 10 000 zł do 16 000 zł, przy użyciu implantów anatomicznych – od 12 000 zł do 17 000 zł. Każda klinika posiada własny cennik.

Jak zarobić na swoim weselu?

Jak zarobić na swoim weselu?

Wesele to impreza, którą zapamiętamy do końca życia. Słynie również z tego, że nieźle „suszy” kieszenie. Czy można w jakiś sposób zarobić na ślubie?

Ostateczny koszt operacji podawany jest zawsze po odbyciu konsultacji lekarskich i opracowaniu planu leczenia (wybraniu metody operacji, typu implantów). Wiele kobiet zdecydowanych powiększyć swój biust może mieć problem ze zgromadzeniem takiej sumy. Dlatego banki oraz instytucje oferujące pożyczki tworzą specjalne oferty kredytowe dla osób, które chcą sfinansować operację, leczenie czy rehabilitację.

Jak wybrać kredyt gotówkowy na powiększanie piersi?

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na powiększenie piersi. KLIKNIJ I POLICZ

Kredyt gotówkowy na operację piersi wybrać można szybko i sprawnie, korzystając z internetu. Kalkulator kredytu gotówkowego jest pomocnym narzędziem, które pozwala przeprowadzić wstępną symulację kosztów kredytu i na tej podstawie znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy.

Wiele banków oferuje również wygodne dla kredytobiorcy rozwiązanie, czyli możliwość zaciągnięcia kredytu przez internet. Osoby z odpowiednią sytuacją finansową mogą starać się o kredyt gotówkowy online i otrzymać go bez wychodzenia z domu.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation