Pożyczka na plastykę powłok brzusznych – czy warto ją zaciągnąć?

Zmagasz się z nadmiarem skóry na brzuchu? Opadające fałdy powłok brzusznych po ciąży spędzają Ci sen z powiek? Jednym ze sposobów na odzyskanie zgrabnej figury może być operacja plastyczna. Ile trzeba zapłacić za operację powłok brzusznych? I jak znaleźć pieniądze na ten cel?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Po ciąży, gwałtownej utracie dużej masy ciała czy po prostu z upływem lat skóra na brzuchu traci swoją elastyczność, staje się nazbyt rozciągnięta i opada bezwładnie w dół. Wygląda wówczas nieestetycznie, wywołuje u wielu osób kompleksy i prowadzi do braku samoakceptacji. Wiele kobiet, stosując specjalne diety oraz ćwiczenia fizyczne, próbuje zmienić wygląd swojej tali i brzucha.

Sprawa jednak nie jest łatwa. Sposobem na redukcję nadmiaru skóry oraz tkanki tłuszczowej jest plastyka powłok brzusznych – zabieg wykonywany rutynowo w wielu prywatnych kliniakach medycyny estetycznej w całej Polsce. Prawidłowo przeprowadzony zabieg przynosi widoczne efekty. Plastyka brzucha, połączona z liposukcją, pozwala zredukować tkankę tłuszczową oraz usunąć nadmiar zwisającej skóry, przywracając talii i brzuchowi odpowiedni kształt oraz wygląd.

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Każdy przyszły kredytobiorca staje przed pytaniem: jaką mam szansę na kredyt i jaką ratę miesięczną będę spłacał, jeśli go dostanę? W takiej sytuacji można skorzystać z pomocy naszego kalkulatora kredytowego. W tym artykule odpowiadamy na pytanie, do czego jest przydatny.

Plastykę powłok brzusznych wykonać można w wielu klinikach chirurgii plastycznej w całej Polsce. Ceny za zabieg są mocno zróżnicowane. Jedne kliniki oferują przeprowadzenie zabiegu za około 8000 zł, w innych ceny wynoszą od 16 000 wzwyż. Wszystko zależy od renomy kliniki, jej położenia, sławy lekarzy tam pracujących, ich praktyki i doświadczenia.

Do podanej ceny doliczyć należy inne koszy, bowiem pacjent przed zabiegiem zobowiązany jest wykonać zlecone badania oraz szczepienia. Ponadto zawsze konieczna jest płatna konsultacja, podczas której lekarz podejmuje decyzję, czy operacja może zostać wykonana oraz w jakim czasie. Zdarza się, że lekarze wymagają od pacjenta np. zrzucenia kilku kilogramów oraz zastosowania się do innych zaleceń.

Kredyt gotówkowy na plastykę powłok brzusznych – jak wybrać?

 

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na zabiegi plastyczne brzucha. KLIKNIJ I POLICZ

Wielu pacjentów zdecydowanych na plastykę brzucha korzysta ze wsparcia banków oraz firm pożyczkowych. Zgromadzenie całej kwoty nie jest bowiem sprawą łatwą, przede wszystkim kiedy osoba zdecydowana na operację nie chce dłużej czekać.

 

Zarówno banki, jak i inne firmy trudniące się pożyczaniem pieniędzy swe oferty publikują w internecie. Każdy zainteresowany może, korzystając z komputera lub telefonu, zapoznać się z szeroką ofertą kredytową i wybrać najtańszy kredyt gotówkowy dla siebie.

Warto bliżej poznać takie narzędzie jak kalkulator kredytu gotówkowego, który pozwala przeprowadzić symulację rat i kosztów. Każda osoba posiadająca stałe źródło dochodu oraz dobrą historię kredytową może złożyć przez internet wniosek o kredyt gotówkowy online. Jest to wygodna opcja, ponieważ cała procedura, od weryfikacji wniosku po wypłatę gotówki, przebiega na odległość, a kredytobiorca – by otrzymać pieniądze – nie musi nawet wychodzić z domu.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation