Pożyczka na plastykę brzucha – czy warto rozważyć to rozwiązanie?

Odzyskanie płaskiego, kształtnego i zgrabnego brzucha po ciąży nie jest sprawą łatwą, dlatego coraz więcej kobiet decyduje się na plastykę brzucha. Ile kosztuje powrót do ładnej figury? Skąd pozyskać potrzebne na ten cel środki?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Utrzymanie smukłej tali, płaskiego i jędrnego brzucha po ciąży czy po gwałtownej utracie wagi nie jest łatwe. Często ćwiczenia i dieta nie przynoszą oczekiwanego rezultatu, bowiem nie mogą zredukować nadmiaru skóry, która straciła swą sprężystość.

Fałdy wiotkiej, opadającej skóry oraz uwypuklenia tkanki tłuszczowej można natomiast zlikwidować, poddając się plastyce brzucha. Zabieg ten wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym. Chirurg w czasie operacji naciąga osłabione powięzi brzucha, redukując rozstęp mięśni oraz zamykając przepukliny brzuszne. Zabieg plastyki brzucha, połączony z liposukcją, rozwiązuje także problemy złogów tłuszczu w konkretnych obszarach.

Ile trzeba zapłacić za plastykę brzucha?

Plastyka brzucha nie jest zabiegiem tanim, dlatego każda osoba zdecydowana na poddanie się operacji musi na ten cel przeznaczyć sumę rzędu kilkunastu tysięcy złotych. Większość klinik i prywatnych szpitali wykonujących plastykę brzucha połączoną z liposukcją podaje cenę od 8 000 zł wzwyż. W niektórych klinikach za operację tę zapłacić należy nawet 16 000 zł. Wszystko zależy od renomy, rangi ośrodka oraz sławy lekarzy tam zatrudnionych.

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Każdy przyszły kredytobiorca staje przed pytaniem: jaką mam szansę na kredyt i jaką ratę miesięczną będę spłacał, jeśli go dostanę? W takiej sytuacji można skorzystać z pomocy naszego kalkulatora kredytowego. W tym artykule odpowiadamy na pytanie, do czego jest przydatny.

 

Do podanej kwoty doliczyć trzeba dodatkowe koszty, m.in. związane z badaniami, dojazdami do kliniki, wykonaniem szczepień. Osoby zdecydowane na plastykę brzucha, nieposiadające stosownych oszczędności, mogą podjąć decyzję o zaciągnięciu pożyczki.

Pożyczka na plastykę brzucha

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na zabiegi plastyczne brzucha. KLIKNIJ I POLICZ

Kredyt gotówkowy może okazać się rozwiązaniem kwestii finansowej związanej z opłatami za zabieg. Każda osoba zainteresowana poddaniem się operacji modelującej kształt brzucha, jeśli tylko posiada zdolność kredytową, może starać się o kredyt gotówkowy właśnie na ten cel. Za pośrednictwem Internetu w łatwy sposób można poznać wiele ofert banków.

Stosując zaś kalkulator kredytu gotówkowego można porównać dostępne oferty i sprawdzić przybliżone koszty, a co za tym idzie – znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy. Interesującą alternatywą dla tradycyjnych kredytów jest kredyt gotówkowy online. W tym przypadku cała procedura odbywa się zdalnie i nie wymaga wychodzenia z domu.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation