Pożyczka na operację zatok – czy warto w ten sposób sfinansować leczenie?

Chore zatoki mogą uprzykrzyć życie. Nawracające infekcje, problemy z oddychaniem i snem – z tym wiąże się choroba zatok. Sposobem na powrót do normalnego życia może być operacja. Ale skąd wziąć pieniądze na sfinansowanie leczenia?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Chore zatoki mogą uprzykrzyć życie. Nawracające infekcje, problemy z oddychaniem i snem – z tym wiąże się choroba zatok. Sposobem na powrót do normalnego życia może być operacja. Ale skąd wziąć pieniądze na sfinansowanie leczenia?

Przewlekłe zapalenie zatok może być zmorą codziennego życia, utrudniać normalne funkcjonowanie, pracę, wypoczynek i sen. Nowoczesne metody leczenia laryngologicznego potrafią przywrócić choremu komfort życia. Jednak w większości przypadków wykonywane są jedynie w prywatnych klinikach. Narodowy Fundusz Zdrowia nie finansuje większości zabiegów.

Co wchodzi w skład oprocentowania?

Co wchodzi w skład oprocentowania?

Oprocentowanie to jedna z części mających wpływ na cenę kredytu. Sprawdź, co wchodzi w skład oprocentowania i jakie czynniki mają na nie wpływ.

 

Tymczasem otolaryngologia stosuje mniej inwazyjne niż jeszcze kilka lat temu rozwiązania, pozwalające całkowicie usunąć problemy z zatokami. Do najbardziej powszechnych należy operacja endoskopowa zatok przeprowadzana metodą FESS. Jest to operacja przeprowadzana przy użyciu mikroskopu i endoskopu, co pozwala w sposób minimalnie inwazyjny na poszerzenie ujść zatok tak, by wydzielina mogła się swobodnie z nich wydostawać.

Ile kosztuje operacja zatok?

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na operację zatok. KLIKNIJ I POLICZ

Część nowoczesnych klinik oferuje przeprowadzenie operacji zatok metodą FESS za 4 000 zł – jest to jednak cena najniższa. W niektórych klinikach cena operacji przekracza nawet 7 000 zł. Lecz nie są to całkowite koszty leczenia. Przed zabiegiem odbywa się kompleksowa konsultacja lekarska, za którą musi zapłacić pacjent. Może to być wydatek od 150 do 300 zł, w zależności od kliniki.

Ponadto zainteresowany wykonać musi serię zleconych badań, m.in. morfologię krwi, krzepnięcie, OB, badanie ogólne moczu. Zaleca się również, by przed zabiegiem poddać się szczepieniu przeciwko żółtaczce typu B. Wszystko to generuje kolejne koszty, których opłacenie leży po stronie pacjenta. Jednym ze sposobów na sfinansowanie całości leczenia jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego.

Jak uzyskać pożyczkę na operację zatok?

Banki oraz firmy zajmujące się pożyczaniem pieniędzy posiadają szeroką ofertę produktów, wśród których każda osoba posiadająca zdolność kredytową oraz stałe źródło dochodu może znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy, a następnie przeznaczyć go na leczenie zatok. Poświęcając trochę czasu, na stronach instytucji można poznać warunki kredytowania oraz kryteria dochodowe, które należy spełnić, by otrzymać kredyt gotówkowy.

Kalkulator kredytu gotówkowego jest natomiast pożyteczną aplikacją, która pozwala przeprowadzić wstępną symulację kosztów kredytu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, banki oferują również kredyt gotówkowy online. W tym przypadku cała procedura, począwszy od składania wniosku, po przyznanie kredytu i wypłatę środków, odbywa się drogą elektroniczną.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation