Pożyczka na operację twarzy – co warto wiedzieć?

Operacje plastyczne twarzy pozwalają na korektę wszelakich niedoskonałości. Przywracają młodość i urodę, jednak są też dość kosztowne. Skąd wziąć pieniądze na ten cel?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Zabiegi odmładzające wygląd i usuwające oznaki starzenia, takie jak nadmiar skóry, bruzdy oraz zmarszczki na czole czy w okolicach oczu, są w ostatnim czasie bardzo popularne. Podobnie często wykonywane są operacje plastyczne ust, nosa, podbródka. Przykładowo garbaty czy zbyt duży nos może powodować zachwianie proporcji twarzy, wyostrzać jej wyraz oraz dodać lat. Operacja plastyczna pomoże zniwelować ten efekt. A klinik zajmujących się chirurgią plastyczną w Polsce jest bardzo dużo.

Ile kosztuje operacja plastyczna twarzy?

Za każdy zabieg poprawiający urodę trzeba zapłacić. A ceny nie są wcale niskie – w zależności od rodzaju operacji wyłożyć na ten cel należy od kilku do kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Cena zależna jest również od rodzaju kliniki, jej położenia oraz renomy lekarzy przeprowadzających operację. Za lifting czoła zapłacić trzeba nawet 10 000 zł, za podniesienie brwi od 6000 zł wzwyż, za zmniejszenie uszu około 6000 zł, za rekonstrukcję podbródka – 7000 zł.

Czym jest kredyt kupiecki? [słowniczek]

Czym jest kredyt kupiecki? [słowniczek]

Nie chcesz płacić z góry za usługę? Jaki rodzaj kredytu będzie dla Ciebie najlepszy? Sprawdź, czym jest kredyt kupiecki i dlaczego może Ci pomóc.

Najczęściej wykonywana operacja – korygująca kształt nosa, gdy jest on za duży, garbaty lub krzywy – to koszt wynoszący ponad 10 000 zł. Na opłacenie takich sum niewiele osób może sobie pozwolić. Jednak posiadając stałe źródło dochodu oraz dobrą historię kredytową, można starać się o kredyt gotówkowy, który jest jedną z możliwych dróg pozyskania środków na pokrycie kosztów zabiegu.

Jak zdobyć środki na zabieg?

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na zabiegi plastyczne twarzy. KLIKNIJ I POLICZ

Banki chętnie pożyczają pieniądze sprawdzonym klientom. Oczywiście zanim wniosek o kredyt zostanie rozpatrzony pozytywnie, instytucja weryfikuje go, sprawdzając zdolność i historię kredytową zainteresowanego. Osoba spełniająca wszystkie kryteria banku może śmiało starać się o kredyt gotówkowy, a korzystając z Internetu, w łatwy sposób poznać oferty kredytowe.

Praktyczny kalkulator kredytu gotówkowego pozwala porównać propozycje różnych banków. Jest to przydatne narzędzie, przy pomocy którego można wybrać najtańszy kredyt gotówkowy. Równie wygodną opcją jest możliwość złożenia wniosku kredytowego online. Cała procedura przebiega wówczas zdalnie, a kredytobiorca nawet nie musi wychodzić z domu. Każda osoba zainteresowana taką formą starania się o dodatkowe środki powinna pytać o kredyt gotówkowy online.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation