Pożyczka na operację plastyczną nosa – czy warto po nią sięgnąć?

Kształt nosa wpływa na wygląd całej twarzy. Dlatego coraz więcej osób niezadowolonych z wyglądu swojego nosa decyduje się na zmianę jego kształtu czy wielkości. Ile kosztuje operacja plastyczna nosa i skąd wziąć na nią pieniądze?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Operacja plastyczna nosa może zmienić całkowicie jego wielkość i kształt. Chirurdzy plastyczni zazwyczaj zajmują się zmniejszaniem nosa, jego wyprostowywaniem, zwężaniem, skracaniem, usuwaniem garbka. Zdarza się, że operacja plastyczna nosa powiązana jest również z korektą krzywej przegrody. Taki zabieg znacznie poprawia jakość życia pacjenta. Krzywa przegroda powoduje bowiem problemy z oddychaniem, co może w konsekwencji prowadzić do częstych infekcji dróg oddechowych, chrapania, problemów ze snem. Celem operacji plastycznych jest dopasowanie wyglądu nosa do reszty twarzy, a otrzymany efekt jest pełny i trwały. Zabieg trwa około 2 godzin i odbywa się w znieczuleniu ogólnym.

Ile trzeba zapłacić za operację plastyczną nosa?

Każdego roku w Polsce korekcji nosa poddaje się tysiące pacjentów. Prywatne klinki chirurgii plastycznej posiadają znakomitych fachowców w tej dziedzinie, jednak ich usługi nie należą do najtańszych.

Czym jest zdolność kredytowa?

Czym jest zdolność kredytowa?

Co się składa na Twoją zdolność kredytową? Jak ją sprawdzić? Czy warto korzystać z kalkulatorów zdolności kredytowej?

Koszty operacji często przekraczają możliwości finansowe zainteresowanego, bowiem za korektę krzywej przegrody zapłacić trzeba ponad 5 000 zł. Plastyka nosa w renomowanych kliniakach to już koszt rzędu kilkunastu tysięcy złotych. Znane warszawskie kliniki swe usługi cenią na 12 000 zł i więcej.

Operacja nosa na kredyt

Jedną z opcji sfinansowania zabiegu może być kredyt gotówkowy. Zanim otrzymamy potrzebną sumę, musimy jednak spełnić warunki kredytodawcy. Potencjalny kredytobiorca powinien posiadać stałe źródło dochodu oraz nie zalegać ze spłatą innych zobowiązań. Zła historia kredytowa może uniemożliwić uzyskanie kredytu. Jednak i w tym przypadku jest wyjście. Można bowiem poprosić bliską osobę, by zaciągnęła kredyt.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na operację plastyczną nosa. KLIKNIJ I POLICZ

Niekiedy rodzice pożyczają pieniądze, by sfinansować operację plastyczną córki czy syna. Banki tymczasem ułatwiają przeprowadzanie procesu wyszukiwania ofert oraz weryfikacji zdolności kredytowej. Kalkulator kredytu gotówkowego umożliwia każdemu zainteresowanemu kredytem porównać oferty różnych instytucji i znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy. Natomiast kredyt gotówkowy online to najwygodniejsza forma ubiegania się o dodatkowe środki – wniosek o kredyt składany jest w formie elektronicznej. Cała procedura odbywa się zdalnie, a klient nie musi nawet wychodzić z domu.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation