Pożyczka na operację nosa – czy warto ją rozważyć?

Zbyt duży, zadarty lub garbaty nos może być zmartwieniem wielu kobiet. Czy jednak wygląd nosa musi spędzać sen z oczu? Operacja plastyczna nosa to jeden z najczęściej przeprowadzanych zabiegów estetycznych. Jak pozyskać na niego środki?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Coraz więcej osób nieakceptujących wyglądu swego nosa podejmuje decyzję o poddaniu się operacji plastycznej. Często są to młode kobiety, które już w okresie dziecięcym miewały kompleksy dotyczące swojego wyglądu. Dziś klinik medycyny estetycznej jest wiele i praktycznie każda z nich przeprowadza operacje korygujące kształt i wygląd nosa.

Jak wpisywać kod PIN w miejscu publicznym?

Jak wpisywać PIN w miejscu publicznym?

Jak ukryć kod PIN przed oczami osób trzecich? Jak nie dopuścić do sytuacji, w której kod PIN został skradziony?

Dlatego osoba, której wydaje się, że jej nos wymaga skrócenia, pomniejszenia, wyprostowania, usunięcia garbka, skorygowania czubka, zmniejszenia nozdrzy lub skorygowania krzywej przegrody, może poddać się takiemu zabiegowi. Zabieg korygujący nos wykonywany jest zazwyczaj w znieczuleniu ogólnym i trwa około 2 godzin. Natomiast okres rekonwalescencji wynosi do roku i po tym czasie dopiero można ocenić ostateczny efekt zabiegu.

Ile kosztuje operacja plastyczna nosa?

Każda klinika chirurgii plastycznej posiada swój cennik, dlatego koszt takiego samego zabiegu może być różny w każdej z nich. Ceny zależą m.in. od renomy danego lekarza i samej placówki. Koszty zabiegu korekty krzywej przegrody nosowej rozpoczynają się od 5000 zł, natomiast ceny operacji plastycznych nosa zaczynają się od 10 000 zł. Niektóre prywatne kliniki w swych cennikach wskazują, że za operację nosa zapłacić należy nawet 17 000 zł.

Koszt samego zabiegu nie jest jedynym wydatkiem po stronie pacjenta. Aby przygotować się do operacji, należy wykonać serię badań i szczepienia przeciwko wirusowi żółtaczki oraz odbyć konsultację przedoperacyjną, czasem z udziałem lekarza laryngologa. Zatem całkowity koszt operacji nosa wynieść może kilkanaście tysięcy złotych. Często jest to suma przekraczająca możliwości finansowe pacjenta. W tej sytuacji jedną z dostępnych opcji jest pożyczka lub kredyt gotówkowy na opłacenie zabiegu.

Co zrobić, by pozyskać pożyczkę na operację nosa?

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na operację nosa. KLIKNIJ I POLICZ

Aby otrzymać potrzebną sumę, należy spełnić określone wymagania kredytodawcy. Kredytobiorca musi posiadać zdolność kredytową, stałe źródło dochodu oraz nienaganną historię kredytową. Jeżeli spełnia warunki, w łatwy sposób może przejrzeć oferty i wybrać najtańszy kredyt gotówkowy.

Pomocny w tym względzie okazuje się kalkulator kredyt gotówkowego. Dzięki zebranym informacjom przeprowadzi on symulację kosztów kredytu, co może być przydatne w podjęciu decyzji dotyczącej tego, do którego banku złożyć wniosek o kredyt. Bardzo wygodną opcją jest kredyt gotówkowy online. W tym przypadku cała procedura kredytowania przebiega zdalnie, przez telefon lub za pośrednictwem internetu, a decyzje podejmowane są często jeszcze tego samego dnia.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation