Pożyczka na liposukcję, gdy brak środków na koncie

Zgrabna i piękna sylwetka to pragnienie wielu kobiet. Jednak pomimo diet i ćwiczeń nie zawsze udaje się osiągnąć wymarzony efekt. Liposukcja może być drogą do celu, ale jest to droga kosztowna. Czy warto rozważyć pożyczkę na ten cel?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Kiedy, pomimo specjalnie opracowanych diet oraz intensywnych i systematycznych ćwiczeń fizycznych, nie możemy pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, liposukcja może okazać się jedynym rozwiązaniem. Zabieg ten polega na usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała.

Najczęściej są to: brzuch, pośladki, uda, kolana, biodra, rzadziej ramiona i podbródek. Zabieg odsysania odbywa się w znieczuleniu ogólnym lub dożylnym, a jednorazowo można usunąć 3–4 litry zbędnego tłuszczu. Liposukcja jest dość popularna. Częściej korzystają z niej kobiety, jednak i mężczyźni decydują się na usunięcie nadmiaru tłuszczu – zazwyczaj z okolic brzucha.

Ile zapłacić trzeba za liposukcję?

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na liposukcję. KLIKNIJ I POLICZ

Liposukcja nie należy do zabiegów tanich. Każda placówka ma swój cennik, a ceny zależą od takich czynników jak region Polski czy renoma kliniki i pracujących w niej lekarzy. Za odessanie tłuszczu z brzucha zapłacić trzeba średnio od 4000 zł do 8000 zł, z brzucha i bioder od 7000 zł do 8500 zł, z pleców od 4000 zł wzwyż, z podbródka – 2500 zł. Najwyższe ceny za liposukcję brzucha i talii kształtują się w klinikach położonych na Pomorzu oraz w Warszawie i Bydgoszczy (od 4000 zł do nawet 22 000 zł). Często osoba zainteresowana usunięciem nadmiaru tkanki tłuszczowej nie jest w stanie zgromadzić całej sumy. Jednym z rozwiązań w takiej sytuacji może być pożyczka lub kredyt.

Kredyt gotówkowy na liposukcję – jak wybrać?

Oferta banków jest dość szeroka i dostępna do wglądu w Internecie. Kalkulator kredytu gotówkowego to narzędzie, które – po wpisaniu informacji o kredytobiorcy i parametrach kredytu – przeprowadza wstępną symulację kredytową. Każdy zainteresowany może sprawdzić, jaką posiada zdolność kredytową i jakiej wysokości kredyt gotówkowy może zaciągnąć.

Czym są wakacje kredytowe?

Wakacje kredytowe - czym są i co powinieneś o nich wiedzieć

Czy od spłacania kredytu można „odpocząć”?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, banki wprowadziły wygodne rozwiązania, do których należy kredyt gotówkowy online. W tym przypadku wszystkie formalności załatwiane są na odległość. Kredytobiorca składa wniosek o kredyt w formie elektronicznej. Weryfikacja wniosku przebiega zdalnie i jeszcze tego samego dnia pieniądze mogą trafić na konto. Wystarczy więc poświęcić kilka chwil, by znaleźć i wybrać najtańszy kredyt gotówkowy.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation