Pożyczka na lifting – czy to się opłaca?

Lifting to sposób na odmłodzenie twarzy, poprawę jej wyglądu, pozbycie się nieestetycznych zmarszczek i obwisłej skóry. Jak jednak znaleźć środki na operację plastyczną twarzy?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Lifting chirurgiczny ma na celu podniesienie zwiotczałej skóry oraz usunięcie jej nadmiaru. Chirurdzy plastyczni polecają operacyjny lifting twarzy osobom, które mają problemy ze zmarszczkami i bruzdami, obniżonym napięciem skóry, opadającym owalem twarzy, brakiem wyrazistych konturów, opadającymi fałdami skóry oraz niedostateczną elastycznością.

Lifting twarzy przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym, a lekarz wykonuje nacięcia i usuwa nadmiar skóry. W ostatnich latach popularne są również zabiegi liftingujące niewymagające skalpela, m.in. ostrzykiwanie kwasem hialuronowym lub zabieg przy użyciu nici liftingujących. W przypadku tych metod efekt utrzymuje się jedynie przez kilka miesięcy, a osoba, której zależy na pozbyciu się zmarszczek, zmuszona jest powtarzać zabieg nawet dwa razy do roku.

Ile kosztuje lifting?

Każdego roku wiele osób decyduje się na poprawę wyglądu swojej twarzy, szyi czy dekoltu, oddając się w ręce chirurgów plastycznych. Chirurgiczny lifting to znaczny wydatek. Lifting operacyjny twarzy i szyi to koszt rzędu kilkunastu tysięcy złotych. Za lifting samego czoła zapłacimy średnio 5 000 zł, szyi – 9 000 zł, a za lifting twarzy od 10 000 zł wzwyż. Ceny są różne i zależą m.in. od rozległości obszaru objętego ingerencją. Ponadto każda klinika chirurgii estetycznej ma swój cennik, w którym rolę odgrywa renoma samej placówki, jak i lekarzy w niej zatrudnionych. Na całościowy koszt nie składa się zresztą wyłącznie cena zabiegu. Zazwyczaj pacjent wykonać musi serię badań, które pozwalają lekarzowi zakwalifikować go do operacji. Koszt badań, szczepień oraz konsultacji wstępnej to zazwyczaj kilkaset złotych.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na lifting. KLIKNIJ I POLICZ

Pożyczka na lifting – czy warto ją rozważyć?

Jednym ze sposobów na sfinansowanie wszystkich kosztów operacji jest kredyt. Banki oraz firmy pożyczkowe posiadają specjalne oferty przeznaczone dla pacjentów szpitali, klinik i gabinetów. Każdy zainteresowany operacją, pod warunkiem spełnienia wymagań kredytodawcy, może zaciągnąć kredyt gotówkowy na ten cel.

Jak zarobić na swoim weselu?

Jak zarobić na swoim weselu?

Wesele to impreza, którą zapamiętamy do końca życia. Słynie również z tego, że nieźle „suszy” kieszenie. Czy można w jakiś sposób zarobić na ślubie?

Oferty kredytowe poznać można, korzystając z aplikacji mobilnych dostępnych w Internecie. Kalkulator kredytu gotówkowego, na podstawie wpisanych w rubryki danych, może wyszukać odpowiedni kredyt, przybliżyć orientacyjne koszty, ustalić wysokość rat oraz harmonogram spłaty. W krótkim czasie każdy może znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy, a wniosek o jego przyznanie wysłać elektroniczne. Weryfikacja wniosku w przypadku kredytu gotówkowego online przebiega zdalnie.

 

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation