Pożyczka na licówki porcelanowe – czy to dobre rozwiązanie?

Piękny uśmiech dodaje urody i odmładza – o tym wiedzą wszyscy, dlatego dbanie o zęby jest priorytetem dla wielu osób. Co zrobić, gdy zęby nie wyglądają jak należy? Czy licówki porcelanowe przywrócą blask szarym zębom? I ile trzeba za nie zapłacić?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Osoby niezadowolone z wyglądu swojego uzębienia coraz częściej oddają się w ręce specjalistów z dziedziny stomatologii estetycznej. Najnowocześniejsze metody pozwalają  na wykonanie nakładek, które w żadnym stopniu nie odbiegają wyglądem od zębów naturalnych. Wręcz przeciwnie – pozwalają na korygowanie niedoskonałości. Licówki porcelanowe mogą zmienić kształt zębów, ich kolor, przykryć przebarwienia, korygować ustawienia łuku, zamykać szczeliny międzyzębowe. Dzięki użyciu licówek porcelanowych stomatolog jest w stanie przywrócić zębom ładny kolor i kształt.

Ile kosztują licówki porcelanowe?

Licówki porcelanowe wstawiane są w wielu gabinetach stomatologicznych. Zazwyczaj na przednim odcinku łuku zębowego zakłada się od 6 do 8 licówek. Przed podjęciem decyzji o zastosowaniu licówek należy odbyć konsultację lekarską, w czasie której stomatolog przeprowadza badanie kliniczne i radiologiczne stanu zębów, tkanek miękkich i twardych. Zazwyczaj założenie licówek wymaga dwóch wizyt: podczas pierwszej z nich zęby są szlifowane, pobierany jest wycisk protetyczny oraz dobierany jest kolor nakładek.

Kredyt na licówki

Kredyt na licówki – czy się opłaca?

Przy następnej wizycie nakładane są już licówki. Ceny licówek w całej Polsce są bardzo zróżnicowane. W niektórych gabinetach za jedną licówkę zapłacić trzeba 800 zł, a w innych nawet 2 000 zł. Jest to znaczny koszt. Jednym z możliwych sposobów sfinansowania wstawienia licówek jest kredyt gotówkowy.

Jak wybrać kredyt gotówkowy na licówki porcelanowe?

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na licówki porcelanowe. KLIKNIJ I POLICZ

 Szeroki wachlarz ofert kredytów gotówkowych pozwala każdej osobie posiadającej zdolność kredytową znaleźć odpowiedni produkt i wybrać najtańszy kredyt gotówkowy. Szukając pożyczki lub kredytu, można udać się bezpośrednio do oddziału banku czy firmy pożyczkowej, bądź też użyć aplikacji mobilnej. Kalkulator kredytu gotówkowego pozwala przeprowadzić wstępną symulację i oszacować koszty kredytu, wysokość rat.

Po rozeznaniu się w ofertach banków dostępnych w Internecie, każdy zainteresowany może starać się o kredyt gotówkowy online. W tym przypadku cała procedura przebiega zdalnie. Kredytobiorca wszystkie informacje, dokumenty oraz zgody przesyła elektronicznie i w ten sam sposób zapada decyzja banku o przyznaniu kredytu gotówkowego. Jest to świetna alternatywa dla osób, które nie chcą tracić czasu, stojąc w kolejkach.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation