Pożyczka na koronę porcelanową – co warto wiedzieć o tym rozwiązaniu?

Braki w uzębieniu można skutecznie kamuflować. Do najpopularniejszych metod należy wstawianie nowoczesnych koron porcelanowych. Jaka jest cena takiego zabiegu i skąd wziąć pieniądze na pokrycie kosztów leczenia?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Korony porcelanowe służą uzupełnieniu ubytków w uzębieniu i przywróceniu zębom atrakcyjnego, zdrowego wyglądu. Najczęściej wskazaniem do zastosowania koron protetycznych są zniszczenia zębów wywołane próchnicą, złamaniem, ukruszeniem lub starciem. Korony protetyczne stosuje się również na zębach po leczeniu kanałowym, zębach krzywych i przebarwionych, z problemami ze szkliwem. Koronę umieszcza się na wyleczonym, zredukowanym zębie lub na implancie. Obecnie stosowane korony są bardzo trwałe i często wystarczają do końca życia.

Ile trzeba zapłacić za koronę porcelanową?

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na koronę porcelanową. KLIKNIJ I POLICZ

Korony porcelanowe są dość drogie. Ich ceny są różne, bo zależą od kilku czynników, takich jak chociażby użyta technologia oraz marka producenta. Ponadto każdy gabinet stomatologiczny posiada własny cennik.

Gabinety renomowane mogą liczyć sobie za usługę więcej niż inne, a ceny zależą również od położenia gabinetu. Za koronę porcelanową na metalu zapłacimy średnio 600 zł, za koronę pełnoceramiczną – 900 zł, koronę pełnoceramiczną na cyrkonie – 1100 zł, koronę na złocie, która posiada właściwości przeciwpróchnicze – 600 zł plus wartość złota, za koronę porcelanową na metalu na łączniku tytanowym –  1700 zł, zaś za koronę porcelanową na tlenku cyrkonu i łączniku tytanowym – 2000 zł. Zazwyczaj osoby mające braki w uzębieniu jednorazowo zakładają korony na kilka zębów lub decydują się na most. Koszt trzech koron pełnoceramicznych potrzebnych do uzupełnienia trzypunktowego mostu to wydatek przekraczający kwotę 5000 zł.

Kredyt gotówkowy na koronę porcelanową

Leczenie stomatologiczne jest dość kosztowne, nie finansuje go też w pełnym zakresie Narodowy Fundusz Zdrowia. Dlatego osoby zdecydowane na korony porcelanowe często zmuszone są szukać innych rozwiązań, by zdobyć pieniądze na ten cel. Banki posiadają szeroką ofertę kredytów gotówkowych.

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Każdy przyszły kredytobiorca staje przed pytaniem: jaką mam szansę na kredyt i jaką ratę miesięczną będę spłacał, jeśli go dostanę? W takiej sytuacji można skorzystać z pomocy naszego kalkulatora kredytowego. W tym artykule odpowiadamy na pytanie, do czego jest przydatny.

Kontaktując się z wybraną placówką lub korzystając ze stron internetowych, można wyszukać najtańszy kredyt gotówkowy. Wiele informacji uzyskamy też, korzystając z kalkulatora kredytów, który pozwala wybrać najkorzystniejszą ofertę, a następnie złożyć wniosek o kredyt gotówkowy online. Po wprowadzeniu wymaganych przez aplikację danych, kalkulator kredytu gotówkowego przeprowadzi wstępną symulację kredytu. Zatem poświęcając odrobinę czasu, można nie tylko zapoznać się z ofertą różnych banków i firm pożyczkowych, ale także poznać w przybliżeniu koszty wybranych propozycji kredytowych.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation