Pożyczka na korektę powiek – co warto o niej wiedzieć?

Korekta powiek należy do zabiegów znacznie odmładzających wygląd twarzy. Jeśli myślimy o plastyce powiek, warto poznać koszty takiego zabiegu. Operacje plastyczne nie należą niestety do najtańszych – skąd więc wziąć pieniądze na sfinansowanie korekty powiek?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Korekta powiek cofa najbardziej widoczne efekty procesów starzenia, gdyż właśnie w okolicach oczu najwcześniej pojawiają się zmarszczki. Chirurgiczna korekta powiek umożliwia odmłodzenie okolic oczu, a konsekwencji – całej twarzy.

Korekta chirurgiczna może dotyczyć powiek górnych, dolnych lub obu jednocześnie. W przypadku powiek górnych chirurg usuwa nadmiar luźnej i marszczącej się skóry, która może ograniczać pole widzenia. Operacja powieki dolnej ma na celu usunięcie tzw. worków pod oczami, czyli zalegającego właśnie w tym miejscu tłuszczu. Zabieg w obu przypadkach wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, a pacjent jeszcze tego samego dnia może wrócić do domu.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na korektę powiek. KLIKNIJ I POLICZ

Ile kosztuje korekta powiek?

Korekta powiek jest zabiegiem dość popularnym, wykonywanym przez większość klinik chirurgii estetycznej w Polsce. Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z okulistą oraz chirurgiem plastycznym.

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Każdy przyszły kredytobiorca staje przed pytaniem: jaką mam szansę na kredyt i jaką ratę miesięczną będę spłacał, jeśli go dostanę? W takiej sytuacji można skorzystać z pomocy naszego kalkulatora kredytowego. W tym artykule odpowiadamy na pytanie, do czego jest przydatny.

Pacjent musi wykonać również serię badań, do których m.in. należą: ustalenie grupy krwi, OB, morfologia, poziom glukozy, krzepnięcie krwi. Powinien też posiadać szczepienia przeciwko WZW B. Badania te pacjent wykonuje we własnym zakresie. Sam zabieg to koszt od 4500 zł wzwyż. W renomowanych warszawskich klinikach chirurgii estetycznej ceny są znacznie wyższe. Za podniesienie brwi zapłacić trzeba od 10 000 zł do 12 000, za plastykę powiek górnych od 6000 zł do 7000 zł, natomiast za plastykę powiek dolnych – od 8000 zł do 9 000 zł. Korekcja powiek nie należy zatem do zabiegów tanich. Jedną z możliwości pozyskania środków na ten cel może być kredyt gotówkowy.

Jak wybrać ofertę kredytową?

Propozycje banków można swobodnie poznać za pośrednictwem Internetu. Z kolei kalkulator kredytu gotówkowego pozwala przeprowadzić wstępną symulację kredytu. Spędzając trochę czasu przy komputerze, można wybrać najtańszy kredyt gotówkowy, a wniosek o jego przyznanie przesłać drogą elektroniczną.

Taka procedura jest bardzo wygodna dla klienta i przebiega znacznie sprawniej niż w większości przypadków, kiedy wniosek przyjmowany jest w oddziale banku. Kredyt przyznawany „zdalnie” to tzw. kredyt gotówkowy online – cała procedura, od weryfikacji kredytobiorcy po przyznanie kredytu i wypłatę pieniędzy, może odbyć się na odległość, kredytobiorca nie musi fatygować się do oddziału banku.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation