Pożyczka na korektę nosa – czy to dobre rozwiązanie?

Krzywy, zadarty nos to zmartwienie niejednej osoby. Korekta nosa może jednak zmienić jego wygląd na taki, który jest pożądany. Jak znaleźć środki finansowe na operację plastyczną nosa?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Kredyt gotówkowy zaciągnięty na leczenie, rehabilitację, operacje, czy zabiegi chirurgii plastycznej nie jest niczym nowym, choć od kilku lat banki i instytucje zajmujące się pożyczaniem pieniędzy uatrakcyjniły swoje oferty, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swych klientów.

Czy Polacy są uczciwi? Jaka jest „moralność finansowa” rodaków?

Czy Polacy są uczciwi? Jaka jest „moralność finansowa” rodaków?

Jak Twoi rodacy reagują na próby oszust finansowych? Dowiedz się, jak wygląda moralność finansowa Polaków.

Ponieważ operacje plastyczne nie są refundowane, a ich koszt jest zazwyczaj wysoki, pożyczka jest jedną z opcji pozyskania środków, którą rozważyć może pacjent. Do najpopularniejszych operacji plastycznych zaliczają się te poprawiające kształt i wygląd nosa. 

Ile kosztuje korekta nosa?

Operacje plastyczne korygujące kształt i wygląd nosa, prostujące krzywe przegrody, usuwające garbki, to koszt od 5000 zł wzwyż. Każda klinika ma swój cennik, choć i tak o wszystkich kosztach związanych z zabiegiem pacjent dowie się dopiero po odbyciu konsultacji z lekarzem. Do takich kosztów doliczyć należy wydatki związane z konsultacją wstępną, badaniami, dojazdami do kliniki. Operację korygującą kształt i wygląd nosa przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym, dlatego pacjent ponosi również koszt narkozy, a czasem nawet koszt pobytu w klinice – nie zawsze bowiem jest możliwe, by opuścił ją jeszcze tego samego dnia. Korekta nosa nie jest zatem wydatkiem małym.

Skąd pozyskać środki na korektę nosa?

Często osoby, które pragną wyzbyć się kompleksu krzywego, garbatego lub haczykowatego nosa, nie są w stanie zgromadzić całej potrzebnej kwoty. Jeśli nie chcą rezygnować z zabiegu, jedną z opcji do rozważenia jest wzięcie pożyczki lub kredytu. Warunki kredytowania w poszczególnych instytucjach mogą być różne, ale każda osoba posiadająca zdolność kredytową może wybrać dla siebie najtańszy kredyt gotówkowy i złożyć wniosek o jego przyznanie.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na zabiegi plastyczne nosa. KLIKNIJ I POLICZ

Kalkulator kredytu gotówkowego może pomóc w wybraniu oferty, tworzy bowiem symulację kosztów oraz wysokości rat kredytu. Oczywiście jest to jedynie prognoza, a bank może przedstawić klientowi nieco inne warunki. Dla jeszcze większej wygody każdy zainteresowany ma możliwość skorzystania z takiej opcji jak kredyt gotówkowy online. W tym przypadku procedura weryfikacji wniosku złożonego w formie elektronicznej przebiega zdalnie, a klient na ostateczną decyzję czeka często jedynie kilka minut.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation