Pożyczka na korekcję uszu – czy warto ją zaciągnąć na ten cel?

Korekcja uszu to jeden z najpopularniejszych zabiegów chirurgii estetycznej. Często jest ona jedyną szansą na zmianę wyglądu i pozbycie się kompleksów. Operacja ta niestety nie jest tania. Jak zdobyć potrzebne środki?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Odstające, zbyt duże lub zwinięte uszy to dość często spotykany problem, dotyczący zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Kompleks z dzieciństwa może przenieść się do życia dorosłego, utrudniając normalne funkcjonowanie, zaburzając pewność siebie i samoocenę. Na operacje korygujące kształt uszu decyduje się więc coraz więcej osób. Koszt zabiegu nie jest zbyt wygórowany, jednak nie każdy jest w stanie zapłacić jednorazowo taką sumę. Z alternatywną dla osób gotowych poddać się korekcie uszu wyszły banki i firmy pożyczkowe, oferując kredyty gotówkowe właśnie na zabiegi medycyny estetycznej.

Ile kosztuje korekcja uszu?

Operacja odstających uszu, czy też pomniejszająca ich wielkość to wydatek od 3000 zł w górę. Ceny są dość zróżnicowane i w niektórych kliniakach za korekcję odstających uszu zapłacić trzeba do 5000, a nawet do 7000 zł. Jedną z możliwości zgromadzenia takiej sumy jest pożyczenie jej w całości od banku – wystarczy spełnić odpowiednie warunki stawiane przez kredytodawcę.

Kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy – czym się różnią?

Kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy – czym się różnią?

Czyli: lepiej na dłużej czy na krócej?

Zazwyczaj każda osoba zainteresowana kredytem powinna posiadać stałe źródło dochodu. Jeżeli jednak jest bezrobotna lub pracująca na niekorzystnych warunkach, kredyt gotówkowy na jej operację może spróbować pozyskać osoba dla niej bliska, np. małżonek czy rodzic.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na zabiegi plastyczne uszu. KLIKNIJ I POLICZ

Jak wybrać najtańszy kredyt gotówkowy na operację uszu? 

Kalkulator kredytu gotówkowego jest pomocnym narzędziem służącym do poznania i porównania ofert różnych kredytodawców. Wpisując wymagane przez aplikację dane, bardzo szybko można uzyskać wstępną symulację kosztów kredytu. Można również zorientować się, które instytucje oferują najkorzystniejsze produkty.

Wiele banków prowadzi korespondencję w formie elektronicznej, dlatego bez wychodzenia z domu i fatygowania się do oddziału można poznać oraz rozważyć daną propozycję i warunki otrzymania kredytu. Świetną opcją dla zajętych i zapracowanych osób jest kredyt gotówkowy online. W tym przypadku cała procedura – od złożenia wniosku po jego rozpoznanie i wypłatę gotówki – odbywa się zdalnie. Jeszcze tego samego dnia klient ma szansę otrzymać środki, które planuje przeznaczyć na korekcję uszu.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation